Skocz do zawartości

onepiotr

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O onepiotr

 • Tytuł
  Użytkownik
 1. Tyle to już wiedziałem :/ Chodziło o to, co zrobić żeby Pass działał ponownie? Rozwiązaniem problemu jest reinstalacja Avasta. Trochę do bani. Skoro jest w antywirusie opcja odinstalowania tego menagera to powinna usunąć wszystkie dane.
 2. Witam. Zdarzył mi się taki przypadek: po około dwóch miesiącach korzystania z tego dodatku, pomimo zaznaczonych ustawień w opcjach, przestał mi się samoczynnie blokować - np. po zamknięciu przeglądarki i ponownym uruchomieniu, program powinien żądać hasła głównego. Nawet restart systemu nie uruchamiał zabezpieczenia haseł i od razu było aktywne auto-uzupełnienie, oraz dostęp do wyświetlenia zapisanych poufnych danych w bazie Passworda. Jedynie ręczne wymuszenie zablokowania działało. Odinstalowałem komponent w Avaście. I teraz mój problem polega na tym, że po ponownym zainstalowaniu dodatku, woła on o podanie hasła (najpewniej ustawionego po pierwszej instalacji), którego nie posiadam. Usunąłem je wraz z odinstalowaniem wtyczek w przeglądarkach. Czy ktoś wie jak stworzyć na nowo bazę Passworda?
 3. Podaję tą informację bo wskazówki w wyszukiwarce komplikują czasem sprawę. Próba otwarcia kończy się informacją o braku uprawnień. Kombinowanie z uprawnieniami pliku nie pomoże. Sposób(?): otwieranie np. Notepad-em jest możliwe po uruchomieniu notatnika "jako administrator". Tyle.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...