Skocz do zawartości

qas

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O qas

 • Tytuł
  Użytkownik

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 1. qas

  Rozmazany awatar

  Faktycznie, screeny u Belfegora nie wyglądają dobrze. Wystarczy popatrzyć na czerwone tło zdjęcia - pikseloza rzuca się w oczy. A próbowałeś wyświetlić w przeglądarce jakieś olbrzymie zdjęcie? Np. takie. U mnie obrazek wyświetla się w całości, choć bardzo powoli. U Ciebie, jeśli to problem z łączem, wczytywanie powinno zostać przerwane zaraz na początku, po wyświetleniu niewielkiej części obrazka.
 2. qas

  Rozmazany awatar

  Spróbuj wyłączyć akcelerację sprzętową (Narzędzia -> Opcje -> Zaawansowane -> Ogólne) po czym jeszcze raz opróżnij pamięć podręczną (Narzędzia -> Opcje -> Zaawansowane -> Sieć), zrestartuj przeglądarkę i sprawdź efekt. Pokaż informacje z about:support.
 3. @Flavius W takiej sytuacji zostawię na razie wszystko tak jak jest. Tę bibliotekę zainstaluję, jeśli w przyszłości jakiś program będzie jej wymagał. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc. Temat można zamknąć.
 4. @Flavius Tą niedokładną deinstalacją nie muszę się martwić?
 5. @Flavius Czyli już jest wszystko w porządku i nie muszę podejmować żadnych innych działań? W programy i funkcje MS V C++ 2005 nie jest wyświetlany, jednak wczoraj (już po deinstalacji) Windows Update zaproponował mi aktualizację przeznaczoną do ww. programu. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy MS V C++ 2010 jest wstecznie kompatybilny z 2005 i 2008?
 6. @Flavius We wcześniejszym poście popełniłem błąd pisząc że nie posiadam folderu C:\Windows\Installer. Nie ustawiłem po prostu pokazywania chronionych plików systemu operacyjnego. Przepraszam za pomyłkę. Jednakowoż w folderze tym nie ma pliku vcredist.msi. Kopia zapasowa Revo Uninstaller również nie zawierała tego pliku - były w niej wyłącznie wpisy w rejestrze. Jednak po przywróceniu danych z tej kopii deinstalacja Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable przebiegła prawidłowo. Podsumowując: MV C++ 2005 usunięte, folder Installer istnieje, jednak brak w nim pliku vcredist.msi. Dla rozjaśnienia sytuacji prezentuję screen z C:\Windows\Installer: Czy tak jak jest teraz jest w porządku?
 7. @Flavius Użycie przełącznika /x przynosi ten sam efekt. Jeśli zaś chodzi o ten folder, to przed chwilą sprawdziłem w Revo Uninstaller czy nie usunął się podczas czyszczenia. I faktycznie w kopii zapasowej widzę folder C:\Windows\Installer. Został usunięty podczas czyszczenia resztek po grze. Jak rozumiem mam go teraz przywrócić?
 8. @Flavius Dziękuję za zainteresowanie tematem. Jest dokładnie tak jak piszesz. Brak folderu C:\Windows\Installer. Za chwilę sprawdzę twoją poradę. Niestety, nadal nie udało się tego odinstalować. Tym razem wyskoczył błąd:
 9. Podczas próby deinstalacji programu Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable (wersja 8.0.61001) następuje błąd: Z kolei deinstalacja związanej z nim poprawki Microsoft Visual C++ 2005 ATL Update kb973923 - x86 8.0.50727.4053 powoduje taki błąd: Ww. programu nie instalowałem samodzielnie - zapewne został zainstalowany wraz z jakimś innym programem. Bardzo proszę o pomoc w deinstalacji. Mój system to Windows 7 x64 SP1.
 10. qas

  Optymalizacja Windows 7 x64

  To dobrze, że program wciąż się rozwija. Wkrótce może być świetną alternatywą dla płatnych aplikacji.
 11. qas

  Optymalizacja Windows 7 x64

  @Flavius Dzięki za link do artykułu. Przeanalizuję go dokładniej. Niestety nie znam zbyt dobrze angielskiego... System domyślnie sztywno ustawił rozmiar na 8GB. @Ilumir Ja testowałem CPM na Windows XP SP3. U mnie również program zawiesza się niedługo po uruchomieniu. Najpierw pojawia się jakiś komunikat MS Visual C++, a potem że program przestał odpowiadać. Wydaje mi się, że ten program nie jest do końca dopracowany. Wygląda na to, że rozwój programu utknął w miejscu (ostatnia wersja stabilna z lipca tamtego roku).
 12. qas

  Optymalizacja Windows 7 x64

  Bardzo dziękuję za odpowiedź! Comodo Programs Manager jest właśnie tym czego potrzebuję. Mam jednak jednak jeszcze jedno pytanie odnośnie optymalizacji. Mam dużą ilość RAM (8GB). Jaki powinienem więc ustawić rozmiar pliku wymiany? System automatycznie ustawił rozmiar na 8GB czego na razie nie zmieniałem.
 13. Mam kilka pytań w związku z optymalizacją systemu. Do tej pory wykonałem podstawowe czynności tj. wyłączenie zbędnych usług, wyłączenie zbędnych modułów systemu itp. W jaki sposób przeprowadzać oczyszczanie/optymalizację rejestru? Z tego co czytałem tutaj na forum programy do czyszczenia rejestru nie są zalecane. Natomiast polecany Ntregopt nie jest kompatybilny z Windows 7. Jakie polecacie programy do całkowitej deinstalacji z obsługą x64? Zarówno Revo Uninstaller Free jak i Zsoft Uninstaller nie obsługują 64-bitowych instalatorów, natomiast nie wiem jak sprawa wygląda z Ashampoo Uninstaller. Najbardziej interesują mnie aplikacje darmowe, ale chętnie też poczytam o płatnych. Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...