Skocz do zawartości

BobBlunt

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O BobBlunt

 • Tytuł
  Użytkownik
 1. Witam. Czytałem, że takie problemy wynikają z "bad sectorów" i można zrobić "remaping". Czy takie działanie pomoże w moim przypadku?
 2. WItam. Wszystkie błędy są tej samej treści: WinError 1110
 3. Tak. Wybacz. Problem polega na tym, że nie mogę skopiować pozostałych plików, gdyż pojawiają się błędy. Choćbym nie wiem jak chciał to nie da się tego zrobić.
 4. Witam serdecznie Borykam się obecnie z problemem związanym z kartą pamięci SD. Na karcie znajdują się zdjęcia i filmy na których bardzo mi zależy aby je odzyskać. Karta była używana w telefonie Samsung s5. Nie wszystko udało mi się zgrać na laptopa, pozostały dane do skopiowania. Używam karty SanDisk Ultra 32 GB. Dziękuję za pomoc.
 5. Chciałbym zakomunikować, że na dzień dzisiejszy po resecie ustawień mozilli problem nie występuje. Dziękuję serdecznie za udzieloną pomoc
 6. Skaner nic nie wykrył, więc zrobiłem reset ustawień. Zobacze czy problem będzie się powtarzał i napisze jutro. Na razie problem nie występuje. Nie wiem czy to ma znaczenie ale NOD wykrył i usunął 3 pliki związane z mozillą: - C:\Users\dell\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\td37eazn.default\adblockplus\cache.js JS/Redirector.B wirus ; BOB\dell Zdarzenie wystąpiło podczas modyfikowania pliku przez aplikację: C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\firefox.exe. - C:\Users\dell\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\td37eazn.default\adblockplus\patterns-backup1.ini JS/Redirector.B wirus BOB\dell Zdarzenie wystąpiło podczas modyfikowania pliku przez aplikację: C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\firefox.exe. - C:\Users\dell\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\td37eazn.default\adblockplus\patterns.ini-temp JS/Redirector.B wirus usunięty BOB\dell Zdarzenie wystąpiło podczas tworzenia nowego pliku przez aplikację: C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\firefox.exe. Przed chwilą NOD wykrył i usunął 16 podobnych do tego miejsca (C:\Users\dell\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\td37eazn.default\adblockplus) zdarzeń. Zauważyłem, że ostrzeżenia wyskakują podczas oglądania online.
 7. Na Facebooku mam zablokowaną opcję z dodawaniem aplikacji (już przed wystąpieniem problemu). Sprawdziłem natomiast IE i na nim nie występuje problem. Tylko na Mozilli.
 8. Kaspersky Virus Removal Tool nic nie wykrył. Nie wiem, wpadłem na pomysł, aby załączyć na Internet Explorel'rze Facebooka, żeby sprawdzić czy to tylko na Mozilli tak przekierowuje (nie wiem czy to coś da).
 9. Przeskanowałem i nic nie wykrył. Może to dlatego, że przed południem przeskanowałem NOD'em 4 i on wykrył konia: C:\Users\dell\AppData\LocalLow\Sun\Java\Deployment\cache\6.0\46\5a1d182e-7dfbc0ea - odmiana zagrożenia Win32/Kryptik.YWE koń trojański - wyleczony przez usunięcie - poddany kwarantannie [1]
 10. Zrobiłem punkt 1 i 2. Niestety przed chwilą znowu pojawił się problem. Pzeskanowałem MBAM i usunąłem 2 trojany. mbam-log-2012-01-12 (19-38-38).txt
 11. Witam, problem jak wyżej. Jakieś parę dni temu na Facebooku któryś z moich znajomych zamieścił filmik (trzeba było udostępnić żeby oglądnąć). Poza nieautoryzowanym wysłaniem tego filmiku do kilkunastu innych losowo wybranych osób, codziennie raz na dzień kiedy wchodzę na fb automatycznie przełącza mnie na jakąś porno stronę. Oprócz adresu strony (w historii) zawsze pojawiają się dwa inne adresy: hit.trafficholder..com i www..trafficholder..com Zalączam log. Dziękuję za pomoc. Extras.Txt OTL.Txt
 12. Tak mam Dell'a. Jednak mi piszą: "Brak dostępnych plików do pobrania dla: [ Inspiron M501R ]". Wiesz ciężko stwierdzić, czy wyłączenie przyśpieszacza sprzętowego pomoże, gdyż problem występuje jak narazie w przerwach co jeden tydzień, nie mniej jednak wyłączyłem.
 13. Tak na bank flash. U mnie taka wersja: 11,1,102,55 Ja mam ATI Mobility Radeon HD 550v a sterownik: 8.731.0.0 Aha, zauważyłem, że ta usterka pojawiała się podczas wejścia na serwer "Inne2".
×
×
 • Dodaj nową pozycję...