Skocz do zawartości

Kaja

Użytkownicy
 • Postów

  19
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 1. Kaja

  Problem z dyskami

  Tak testowane była karta 1070 kiedyś
 2. Kaja

  Problem z dyskami

  ctr+ r cmd ,,odmowa dostępu" przy wywołaniu dysku "n:"
 3. Kaja

  Problem z dyskami

  Witam, Mam problem z uruchomieniem system Windows a dokładnie pojawia się niebieski ekran z informacją nie można odnaleźć pliku winload dopiero po resecie kiedy wybraniu dysk z windowsem za pomocą F8 system startuje. Drugi problem to kiedy wkładam czytnik z kartą pamięci pojawiają się dwa dyski, po kliknięciu wyskakuje komunikat odmowa dostępu... Przy próbie nadania uprawnień administratora itd. dla dysku wyskakuje kolejny komunikat z błędem oraz informacją że nie można policzyć ilości kontenerów odmowa dostępu. Czytnik i karta działa na laptopie (MACBOOK) bez problemu. Karta była formatowana za pomocą aparatu. Format exFAT. FRST.txt Addition.txt Shortcut.txt
 4. Kaja

  Błąd rejestru (Kod 19)

  Witam, Mam problem z instalacją nowego urządzenia kamery internetowej, menadżer system pokazuje błąd: System Windows nie może uruchomić tego urządzenia sprzętowego, ponieważ jego informacje o konfiguracji (w rejestrze) są niekompletne lub uszkodzone. (Kod 19). Rozwiązywanie problemu Windows nie przynosi żadnych rezultatów. Pozdrawiam Kaja Addition.txt FRST.txt GMER.TXT Shortcut.txt
 5. Wracając do tematu prawdopodobną przyczyną może być NOD po odinstalowaniu i zainstalowaniu AVG komputer działa poprawnie, proszę o dokończenie procedury czyszczenia komputera.
 6. Nie mogę dłużej czekać proszę o informację czy format dysku C rozwiąże sprawę ?
 7. Przesyłam logi Addition.txt FRST.txt Shortcut.txt
 8. Nie wiem czy zakładać nowy temat gdyż problem pojawił się znowu a mianowicie komputer dalej się zacina lecz nie ma żadnych komunikatów odnośnie infekcji. Eset nie sygnalizuje żadnych zagrożeń a skanu anti-malware nie mogę doprowadzić do końca w normalnym trybie. Komputer przez tydzień zachowywał się OK, i tak jak wcześniej ani eset ani pełny skan anti-malware nie wykazywał nic podejrzanego. Problem po stronie sprzętu by wykluczały zacięcia przy pracy na trybie awaryjnym ale wtedy działa ok. Mogę dodać że komputer służy za narzędzie do pracy w środowisku 3D i czasem renderuje nawet po 60 godzin na pełnych obrotach a przynajmniej każdą noc.
 9. Dziękuję wszystkim serdecznie za pomoc, i chylę się nisko przed waszą wiedzą jest ogromna ! Aktualnie komputer maszyna chodzi bardzo dobrze i nie ma komunikatów z złośliwym oprogramowaniem ! Czy mam zastosować jeszcze jakieś kroki ?
 10. Czytałam już podobny post na forum zrobić to w trybie awaryjnym czy normalnie ?
 11. Niestety kupiłam ten program i chcę z niego korzystać. Wykonałam powyższe zalecenia komputer już się nie zacina i nie wyświetla komunikatu z zainfekowaną pamięcią podręczną. Lecz to nie koniec teraz jest problem z samym ESET po ponownym zainstalowaniu wyświetla komunikat: „Wystąpił błąd podczas uruchamiania usług. Analiza protokołów aplikacji nie będzie wykonywana Wystąpił błąd podczas uruchamiania usług. Analiza protokołów aplikacji (POP3, HTTP) nie będzie wykonywana"
 12. Po odinstalowaniu ESET komputer się nie zacina, lecz po ponownym zainstalowaniu dalej dzieje się to samo... po włączeniu ESET pokazuje komunikat z trojanem w pamięci operacyjnej.
 13. Odświeżyć system z płyty ? Czy prościej będzie zrobić format ?
 14. Zaraz to sprawdzę, proszę o informację czemu system się zacina przy skanowaniu komputera lub po czasie od 2 - 5 minut ? Kaja
 15. Dziekuje za odpowiedź. Nie mogę zresetować mozilli nie ma guzika zresetuj firefox... ? Dodaje rejestr NOD'a NOD.txt
×
×
 • Dodaj nową pozycję...