Skocz do zawartości

oskarek90

Użytkownicy
  • Postów

    7
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Wszystkie z tych czynności wykonałem. BIOS jest w najaktualniejszej wersji. Próbowałem pracy zarówno na win 7 jak i 8. Za każdym razem to samo. Próbowałem z instalacją steowników asus i chipsetu AMD, bez instalacji sterownikow ASUS, dosłownie multum kombinacji. Za każdym razem to samo. MU:
  2. Witam, W końcu udało mi się ustalić przyczynę problemów, niestety wciąż nie jestem w stanie jej rozwiązać. Sprzęt funkcjonuje poprawnie, napięcia są stałe. Komputer działa niestabilnie i resetuje się tylko na kartach graficznych ATI wykorzystujacych sterowniki Catalyst, zarówno na moim chipsetowskim ATI Radeon HD 3000 i zewnętrznej R9 270 ITX. Kiedy wkładam kartę graficzną od Nvidi na ich sterownikach jest wszystko w jak największym porządku. Próbowałem instalować różne wersje sterowników catalyst, wyłączałem każde inne sterowniki, które instalowały się wrac z nimi np. dźwiękowe, zostawał sam sterowniki graficzny, wszystko bez skutku. Proszę o pomoc Pozdrawiam
  3. Wersja BIOS to 0702. Taktowanie procesora nie zostało przeze mnie zmieniane. W bios jest ustawione AUTO i wraz ze wzrostem użycia skacze ono na rdzeniach, nie jest stałe.
  4. Udało mi się odczytać napięcia programem Hardware monitor, faktycznie są bardzo złe, lecz wcześniej nie zauważylem z nimi problemu, screan poniżej.
  5. Niestety nie posiadam specjalnego miernika. Faktycznie napięcia nie wyświetlają się, ale gdy sprawdzałem je kilka dni temu były w porządku. W podglądzie zdarzeń w zakładce aplikacje pojawia się co jakiś czas jeden błąd. Event filter with query "SELECT * FROM __InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA "Win32_Processor" AND TargetInstance.LoadPercentage > 99" could not be reactivated in namespace "//./root/CIMV2" because of error 0x80041003. Events cannot be delivered through this filter until the problem is corrected. Źródło VMI Identyfikator 10 Zintegrowana grafika to ATI Radeon™ HD 3000, lecz z niej nie korzystam, w BIOSIE nie ma opcji jej wyłączenia, lecz wydaje mi się że wyłacza sie sama wraz z wpięciem zewnętrznej grafiki. Tak jest najnowszy Famework. Przesyłam zdjęcia zasilania procka. Z tego co czytałem to temperatura dysku nie jest niebezpiecza ( Z reguły mam 38 stopni).
  6. Screany summary i menadżera urządzeń
  7. Witam, Niecałe dwa tygodnie nabyłem nowy komputer. Niestety komputer co jakiś czas resetuje się w najmniej oczekiwanym momencie. Wyskakuje błąd kernel 41 i blue screan. Przeglądarki (nieważne jaka) mozzila, chrome, IE się wyłaczają i czasem nie można ich uruchomić, system explorer czasem potrafi się włączać i wyłączać wszystko odbywa się w losowych momentach. Komputer pod obciążeniem pracuje stabilnie, gram w najnowszego Daying Lighta na wysokich detalach bez żadnej zwiechy. Specyfikacja: Procesor AMD FX 6300 Pamięc RAM DDR3 GEIL 4 GB Zasilacz Crosair VS 550 Grafika radeon r9 270 itx Płyta główna asus m5a78l-mlx3. Skanowałem dysk jednym z programów z płyty hirens boot, nie ma żadnych bad sektorów, dysk ma zaledwie pół roku a wszystkie inne podzespoły są nowe. Raport z HD Tune też jest pozytywny, nie ma najmniejszego błędu w pracy dysku i jego komunikacji z procesorem. Pamięć RAM testowałem narzędziem Windowsa i MemTestem, nie wykazało żadnych nieprawidłowości. Znajduję się ona na liście producenta jako obsługiwana przez płytę .Po wypięciu karty graficznej i podpięciu monitora do wbudowanej karty w płycie, problem dalej występowal. Komputer formatowałem 3 razy, problem nie zniknął. Próbowałem również instalować różne wersje sterowników, to również nic nie dało. Nie wiem już kompletnie co robić, proszę o pomoc. Z góry dziękuję
×
×
  • Dodaj nową pozycję...