Skocz do zawartości

alek1928

Użytkownicy
  • Postów

    8
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Problem rozwiązany. Należy dodać w panelu sterowania w opcjach indeksowania wszystkie foldery, które mają być dostępne przez DLNA.
  2. stanley50 dzięki. Wiem, że są inne rozwiązania, ale z drugiej strony mam wbudowany produkt, który kiedyś mi działał (na innym komputerze) i teraz nie mogę go uruchomić.
  3. Próbuję na wielu jednocześnie :-), ale nawet Microsoft Community nie daje rozwiązania :-(
  4. Witam, Dwa komputery w jednej sieci lokalnej, oba Windows 8.1 Pro, ta sama grupa sieciowa, komputery się pingują, zapory sieciowe wyłączone (na czas testów). Oba komputery w jednej grupie domowej (funkcja Windows 8+), a w niej udostępnione obrazy, wideo, muzyka. Wchodząc do drugiego komputera w sieci przez grupę domową (w moim komputerze) wszystkie pliki z tych udostępnionych udziałów są dostępne bez problemów. Oba komputery udostępniają również foldery obrazy, wideo, muzyka w klasyczny sposób, czyli poprzez udostępnianie plików. Wchodząc do drugiego komputera w sieci przez aplet "sieć" (w moim komputerze) również wszystkie udostępnione zasoby są dostępne. Pozostaje jeszcze trzeci sposób udostępniania, który nie działa prawidłowo, a mianowicie przesyłanie strumieniowe (DLNA przez Windows Media Player). Wchodząc przez Windows Media Player do drugiego komputera w sieci widać foldery (np. folder filmu czy też folder zdjęć z wakacji) jednak wszystkie foldery są puste, nie ma w nich żadnych plików. Tak samo jest gdy próbuje się dostać na którykolwiek komputer z telewizora (Samsung), również on widzi tylko foldery, ale bez plików. Jest to przydatna opcja, ponieważ można odtwarzać materiały z komputera na telewizorze nie dotykając komputera. Sytuacja na obu komputerach jest identyczna, czyli widać przez DLNA foldery, ale nie widać żadnych plików w tych folderach. Czy ma ktoś jakiś pomysł jak usunąć problem? Z góry dzięki.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...