Skocz do zawartości

Gwenn

Użytkownicy
 • Postów

  7
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 1. Działa! Choć znając moje szczęście, to jutro już działać nie będzie Dziękuję bardzo!
 2. Opcja udostępniania drukarek jest włączona. Mam avast. A co do dodawania przez IP, to nie wiem, o co chodzi. Wydruk zrobiłam.
 3. Próbowałam Konfiguratora, dodawałam też przez panel i nic to nie daje. Cały czas wyświetla mi na komputerze, że drukarka jest offline (chyba że podłączę przez USB, wtedy wszystko jest ok). Prawdopodobnie mogłabym to naprawić, gdyby jej ikona wyświetliła mi się w "Urządzeniach i drukarkach" ale lista jest pusta. To mój największy problem na chwilę obecną - jak sprawić żeby cokolwiek się tam wyświetlało?
 4. Instalowałam zgodnie z tą instrukcją na wszystkie możliwe sposoby. Nie ma takiej opcji na płycie. Są podobne, ale nie wiem czy to to, co masz na myśli. Menu wygląda tak
 5. Przeglądałam wcześniej ten temat. Niestety wszystkie z rozwiązań, które tam podano, wymagają kliknięcia na ikonę drukarki na liście urządzeń i drukarek. A u mnie właśnie nic się tam nie wyświetla, więc utknęłam w martwym punkcie.
 6. Wykonałam wszystko jak w instrukcji, drukarka wyświetliła, że połączenie nawiązano, więc chyba można założyć, że mam.
 7. Witam serdecznie. Kupiłam nową drukarkę Brother DCP-J315W z wifi. Wszystko się ładnie zainstalowało i drukarka działa kiedy jest podłączona przez USB. Jednak nijak nie mogłam zmusić jej do połączenia z komputerem przez wifi. Przeszukałam wiele tematów na różnych forach i próbowałam podążyć za wskazówkami, ale tu pojawił się kolejny problem. Na liście urządzeń i drukarek nie wyświetla się nic. Także pod spodem pojawia się "Elementów: 0". Podążając za instrukcjami rozwiązania problemu, weszłam w usługi. Próbowałam zmienić Usługę obsługi bluetooth z Wyłączony na Automatyczny, jednak kiedy próbowałam zatwierdzić, wyskoczył błąd "System nie może znaleźć określonej ścieżki". Wcześniej próbowałam też kilku innych sposobów m.in. sfc, które nic nie wykryło. Po dwóch dniach główkowania i wgapiania się w różne fora, postanowiłam prosić o pomoc. Nie jestem mistrzem obsługi komputera, więc proszę o łopatologiczne tłumaczenie
×
×
 • Dodaj nową pozycję...