Skocz do zawartości

gregory97

Użytkownicy
 • Postów

  9
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 1. Raczej ciężko, a co do systemu to kompa oddałem do formatowania skąd wrócił z takim, a nie innym systemem z którego jestem w pełni zadowolony. P.S. Nadal nie dowiedziałem się przyczyny tego problemu.
 2. Jest jeden problem instalator chce płytkę z dodatku Service Pack 3 systemu Windows XP Professional, a ja mam WindowsMX 8.1 by MalcolmX. Chciałbym się jeszcze dowiedzieć co jest przyczyną tego problemu.
 3. " ! REG.EXE VERSION 3.0 HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\Current Version\Winlogon SFCDisable REG_DWORD 0xffffff9d" Taki jest wynik tej operacji.
 4. "Ochrony plikow systemu windows nie mozna zainicjowac skanowania chronikonych plików systemowych. Okresliny kod błędu: 0x000006ba Serwer RPC jest niedostępny." - takie cos mi wyskakuje. A i do programow przy ktorych wyskkuje ten komunikat doszdł: Panda Cloud Antivirus Free. Czy zna ktos przyczynę tego problemu, gdyż wczoraj rano grałem w NFS, a wieczorem juz go nie włączyłem?
 5. Tamten problem już nie wyskakuje, ale pojawil sie inny: " Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono SHFOLDER.DLL. Ponowne zainstalowanie aplikacji moze naprawic problem."
 6. Tu jest plik z Dependency Walker'a i Procdump'sa: http://www.speedyshare.com/U8M2V/Pulpit.zip - proces z NFS Poblem ten pojawił sie nagle wręcz z dnia na dzień i dotyczy: NFS Most Wanted - 2005 i TuneUp Utilities. Mam jeszcze pytanko czy ten jeden proces wystarczy i jak skierować się do moderatora?
 7. Witam. Dlatego, że na forum widzialem już kilka podobnych postów zakładam i ten licząc na szybka pomoc. Z góry przepraszam jeśli umiesciłem to w złej zakładce. Od jakiegos czasu po włączeniu pewnych gier i aplikacji wyskakuje mi problem nastepujacej treści: "nie znaleziono punktu wejścia procedury _except_handler4_common w bibliotece msvcrt.dll". Uprzejmie proszę o szybką. Odrazu dodam, że w sprawach systemu jestem zielony, więc prosze o wyrozumiałość.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...