Skocz do zawartości

R3elay

Użytkownicy
 • Postów

  7
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 1. R3elay

  Kupno karty graficznej

  Dopiero będę zamawiał w poniedziałek. Nie wiem jeszcze. Może polecacie jakieś karty graficzne z innych serii z dobrym stosunkiem jakość/cena ?
 2. R3elay

  Kupno karty graficznej

  Mój błąd. Zasilacz działa normalnie, wystarczyło po prostu zmienić kabel zasilający. Tylko na początku gry (pierwsze 3 sekundy ) są niskie Fpsy, lub gdy zminimalizuje grę. Tak ogólnie to komputer działa bardzo sprawnie.
 3. R3elay

  Kupno karty graficznej

  W porządku. Dodam, że jest zamontowana dedykowana karta graficzna w komputerze.Zdjęcie zrobię jutro. Dziś mogę powiedzieć, że zasilacz był podłączony do płyty głownej 2x, napędu, dysku twardego i wentylatora.
 4. R3elay

  Kupno karty graficznej

  Po wymianie zasilacza na pierwszy proponowany gry wolno chodzą. Przed wymianą było około 40 FPS, a na nowym zasilaczu około 15. Gdy znowu zamontowałem stary zasilacz FPS wróciły do formy. Czy ktoś ma propozycje jak rozwiązać ten problem?
 5. R3elay

  Kupno karty graficznej

  Dzięki. Czyli spalenie karty było prawdopodobnie spowodowane zasilaczem? Która z kart ma lepsze chłodzenie, ponieważ nie chciałbym powtórzyć tej samej sytuacji.Co myślicie o tej grafice: http://www.x-kom.pl/p/102754-karta-graficzna-pci-e-sapphire-radeon-hd7770-1024mb-128bit-vapor-x-lite-oc.html
 6. R3elay

  Kupno karty graficznej

  Na kartę mogę przeznaczyć ok. 600 zł. Obudowa to Akyga Gamer, a zasilacz to Modecom Logic 520 W. http://www.fotoszok.pl/show.php/1627957_hwinfo.png.html Ilość wentylatorów postaram się podać wieczorem.
 7. R3elay

  Kupno karty graficznej

  Witam. Czy polecacie jakąś dobrą,Mało awaryjną karte graficzną? Ostatnio posiadałem Raedon HD 7770 od GIGABYTE ale po około 9 miesiącach się spaliła. Komputer to AMD phenom II X4 z 8 GB RAM. System to Windows 7 .Jeśli nie podałem jakiś istotnych informacji to piszcie bo jestem początkujący.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...