Skocz do zawartości

pap

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  39
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez pap

 1. Witam serdecznie, Komputer od jakiegoś czasu znacznie wolniej chodzi. Obawiam się, że mogło zostać zainstalowane szkodliwe oprogramowanie. Proszę o diagnostykę. /pomoc Addition.txt FRST.txt Shortcut.txt
 2. Witam, Jak w temacie komputer wolno pracuje. Ponadto pojawia się okno z informacją synkerneldiag.... ( załącznik nr. 1 i 2.) Pozdrawiam, pap Addition.txt FRST.txt Shortcut.txt gmer.txt
 3. Zmniejszyłem dysk D o 40 GB, niestety nie mam możliwości rozszerzenia woluminu w dysku C (patrz załącznik). Zmniejszyłem zgodnie z cytowaną instrukcją.
 4. Tak wykonane wczesniej - niestety nic nie dało. Załączam logi. Addition.txt FRST.txt
 5. Zaktualizowałem sterowniki do najnowszych wersji tj: Advanced Micro Devices, Inc.15.200.1062.1004 Intel Corporation 9.17.10.4229 Rozdzielczość wróciła do normy, ale problemy są te same, nadal długo się włącza/wyłącza oraz wiesza zaraz po starcie. Skontaktowałem się z Lenovo support, stanowczo odradzają odinstalowani jednej z kart, ponieważ może mieć to negatywny wpływ na komputer tzn. jak się coś spierniczy to nię będzie można tego odzyskać. Co o tym sądzisz?
 6. Użyłem programu amd catalyst autodetect i wygląda na to, że w mam zianstalowany najnowszy sterownik. Spójrz w załącznik.
 7. Wchodząc w konfiguracje systemu jest to samo. Klikając uruchomienie normalne i restartując dalej włącza się w trybie awaryjnym a w uruchamieniu selektywnym nie idzie zaptaszkowaćużyj orgionalnej konfiguracji rozruchu. Załączam screen shot.
 8. Restartowałem kilka razy ten komunikat sie nie pojawia. Jest jakieś inne wyjscie?
 9. Nie rozumiem? Zrestartowałem dwa razy i nadal jest to samo czyli tryb awaryjny.
 10. Nie mam pojęcia skąd AMD się wzioł. Uruchomiłem deinstalator i po restarcie komputer włączył się w trybie awaryjnym. Co mam teraz zrobić?
 11. Coś mi tu nie pasuje. Okazuje się, że mam karte Intel. To chyba nie to samo co AMD? Załączam screen shot oraz dokładniejsze informacje dotyczące karty.
 12. Chciałem odinstalować ten program, ale nie ma już go w funkcji odinstaluj program w panelu sterowania, czyli musiał zostać odinstalowany. Jest jakieś inne wyjście by te komunikaty przestały się pojawiać?
 13. Dzięki za skrypt. Dziś zaraz po starcie komputera pokazały się komunikaty, które załączam. Zaraz biorę się do instalacji Windows Peformance Toolkit
 14. Są też pozostałosci po programie Amolto Recorder, którego odinstalowałem kilka dni temu a widzę, że jest widoczny w menadzer zadań. Nawet przysłałeś mi instrukcje by go odłączyć przy starcie. Może jego pozostałosci też trzeba by posprzątac?
 15. Niestety nie pomogło, nadal się długo włącza i wiesza po starcie. To wina aktualizacji do Windows 10. Wczesniej tych cyrków nie było. Dziękuję za poświęcony czas. Jutro zrobię przelew.
 16. Nie ma tych plików w uslugach lub są pod inną nazwą. Nie korzystam z niego wydaje mi się, że go kiedyś odinstalowałem.
 17. Załączam wymagane logi. Addition.txt Fixlog.txt FRST.txt gmer.txt Shortcut.txt
 18. Dzięki za pomoc Nevan. Z tego co pamietam podczas skanu gmera pojawił się wiesz, w którym było napisane coś w stylu "suspicious modification in krenel". Pytanie kto lub co dokonało tej modyfikacj. Czy akcje załączoną w spolierze mogę użyć w przyszłości do czyszczenia plików tymczasowych?
 19. Witam, Jak w temacie komputer bardzo długo się włącza oraz często się wiesza, szczególnie zaraz po starcie. Pozdrawiam, pap Addition.txt FRST.txt Shortcut.txt gmer.txt
 20. Na razie poczekam, jeśli nic się nie będzie działo, nie ma sensu więcej grzebać. Jak coś będzie nie tak będę szukał u producenta. Dziękuję za pomoc.
 21. Postąpiłem według zaleceń. Możesz sprawdzić czy sterownik został przywrócony poprawnie? FRST.txt
 22. Usunąłem go ręczne z dysku. Co w takiej sytuacji zrobić, czy zastosować się do instrukcji podanych wyżej?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...