Skocz do zawartości

Z jakiego jesteś miasta?


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

"(...) nasze miejsca zamieszkania i JEDNĄ rzecz którą warto obejrzeć, gdy będziemy w tym miejscu"

 

Przecież wyraźnie zaproponował oprócz miejsca zamieszkania jakąś najważniejszą rzecz-atrakcję...po co te uszczypliwości i ironia MarkuW? Oczywiście w Krakowie nie da się zaproponować JEDNEJ atrakcji...więc będą dwie - Rynek i Wawel :)

Odnośnik do komentarza

ichito - a jak ktoś mieszka na wsi to ma zareklamować punkt skupu mleka, sklep wielobranżowy czy może wiatę z przystankiem PKS'u? Już napisałem co o tym myślę, jak ktoś chce zobaczyć coś interesującego w danym mieście to czyta informatory. A i współczuję ci, że znasz tylko dwa znaczące miejsca w Krakowie.

Góglarka jest zupełnie wystarczającym narzędziem do znajdowania ciekawych miejsc ale jak widzę dla niektórych nawet ona jest sporym wyzwaniem.

Kerpal - może napisz coś jeszcze o tym miejscu, bo dlaczego np. ZOO? Myślisz, że w ten sposób zareklamowałeś swoje miasto do odwiedzenia? W Krakowie też mamy ZOO ale co takiego niezwykłego jest w tym twoim, napisz może chętnie je odwiedzę, nota bene któryś raz z rzędu. Napisałeś "ZOO" i tyle, w tym momencie zostałeś właśnie wyprzedzony przez te sznurówki, ot co.

Czytasz to co chcesz, nie wyraziłem w swoim poście opinii o Tobie jeno o samym pomyśle, w przyszłości jednak odpowiadając nie zapomnę dodać co nieco o Twojej osobie, jeśli tego wymagasz i tylko tak potrafisz czytać.

 

Proszę, jeden z przykładów. http://www.google.pl...lient=firefox-a

Odnośnik do komentarza

ichito - a jak ktoś mieszka na wsi to ma zareklamować punkt skupu mleka, sklep wielobranżowy czy może wiatę z przystankiem PKS'u? Już napisałem co o tym myślę, jak ktoś chce zobaczyć coś interesującego w danym mieście to czyta informatory. A i współczuję ci, że znasz tylko dwa znaczące miejsca w Krakowie.

Góglarka jest zupełnie wystarczającym narzędziem do znajdowania ciekawych miejsc ale jak widzę dla niektórych nawet ona jest sporym wyzwaniem.

 

 

Chłopie...aleś mnie rozbawił...chcesz świat zmienić swoją upierdliwością? Chcesz być mentorem wszystkich?...wyrocznią albo jaką "alfą i omegą"? A kto powiedział, że w małych mieścinach czy wsiach nie ma nic interesującego? A może nie chce się poszukać czegoś takiego? To nie my w Polsce czy szerzej w Europie nie mamy zabytków...my ich mamy tysiące i nawet w najbardziej zapadłej wsi jest coś interesującego. Odwołujesz się do wyszukiwarki w internecie...żal wielki, że tylko tyle potrafisz. Ten wątek mógł być miejscem na fajne propozycje...może na początek niczego wielkiego nie pokazano, ale czemu nie później coś bardziej specyficznego i klimatycznego...a Ty MarkuW zwyczajnie zarżnąłeś temat.

A jeśli chodzi o prywatne "wycieczki"...znam więcej niż dwa, zapewniam Cię...nikt nie prosił o wszystkie atrakcje przecież....chyba, że tego akurat nie doczytałeś.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...