Skocz do zawartości

Dziwne komunikaty Windows


czaka

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam 2 pokazujące się komunikaty:

1. pokazuje się po podłączeniu dysku zewnętrznego na usb i próbie przesłania danych na niego

"system Windows nie mógł zapisać wszystkich danych na pliku. Powodem może być awaria sprzętu lub połączenia sieciowego" i po nim kolejny "opóźniony zapis nie powiódł się", po podłączeniu dysk działa normalnie problem pojawił się tylko przy przesyłaniu danych

2. już kilka razy po włączeniu komputera pojawił się komunikat "system Windows - brak dysku exception procesing message (00001) paramets 75992c20 8a7926dc 75992c20 75992c20" po czym wszystko działało poprawnie

proszę o ocenę co się dzieje i radę co z tym zrobić

log z OTL http://wklej.org/id/600042/

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

przepraszam, ze dopiero teraz piszę

niestety nie jestem w stanie niczego sprawdzić, ponieważ po podłączeniu dysku zew. poprzez usb nie jestem w stanie wykonać żadnej czynności na komputerze - myszka porusza się, ale nie reaguje, nic nie otwiera się, otwarte strony internetowe nie dają się przeglądać, nie mogę wejść do mój komputer, ani zamknąć komputera (z klawiatury też nie) i w końcu muszę zrestartować komputer

Edytowane przez picasso
12.12.2011 - Temat zostaje zamknięty. Wygasła jego żywotność ustalona zasadami. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...