Skocz do zawartości

laptop nie widzi drukarki


prz3m0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam drukarkę Brother DCP-350C, od około półtora roku nie łączy się z laptopem :( a tak dokładniej to zależy czy jej się chce czy nie. W tej chwili naprzykład widzi ją, 2 dni temu też ją widzał ale wczoraj nie :( proszę o pomoc i co może jej dolegać.

 

Proszę o pomoc .. jedyne do czego potrzebuję drukarki to do wizytówek .. niestety się skończyły a nawet jak laptop widzi drukarkę to program zacina się przy ~22% nwm czemu.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Prosiłbym o podanie danych dotyczących tego laptopa z HWInfo zgodnie z zasadami działu. Proszę też napisać dokładnie jaka to jest drukarka oraz spróbować co się dzieje kiedy zmienimy kabel USB na nowy (ewentualnie jeżeli drukarka ma inne porty proszę z nich skorzystać). Czy istnieje możliwość podłączenia i przetestowania drukarki w innym komputerze?

Odnośnik do komentarza

Log czy coś z HWInfo dam za jakieś 30min-1h może wcześniej (problemy z netem), http://welcome.solut...rod=dcp350c_all 1 kabel taki jak na tym obrazku: http://www.google.pl...r:23,s:385,i:78 , na innym kompie sprawdzałem i to samo.. miałem 2 taki kabelek ale się zepsuł :( na nim było to samo)

 

Pobrałem ten HWInfo32 tylko że nie mam pojęcia co w nim zrobić :/ można prosić instrukcje ?

Odnośnik do komentarza

Myślę że można sobie darować HWInfo. Skoro problem występuje na kilku komputerach i zmieniany był kabel można założyć że problem jest z drukarką. Nic mi na myśl nie przychodzi co można by było naprawić samemu oprócz tego żeby dokładnie wyczyścić miejsce gdzie wpinamy kabel do drukarki. Jak to nie pomoże to pewnie bez serwisu się nie obejdzie.

Odnośnik do komentarza

No to jest nie fajnie .. tata się nie ucieszy.. dzięki ci, ale i tak proszę o pomoc :) może coś się wykombinuje .. a co do czyszczenia gniazda to nie za bardzo ... żeby było jeszcze usb a nie takie coś..

 

@Edit: Właśnie znalazłem jeszcze jeden kabelek :) i oryginalną płytkę cd ze sterownikami ^_^ mam nadzieję że pomoże.

 

@Edit2: Działa ... dziwny komp..

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...