Skocz do zawartości

Dysk zewnętrzny nie łączy się z PC


Arctus

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, kolejny raz mam problem z komputerem, tym razem posłuszeństwa odmawia mi dysk zewnętrzny Freeagent Pro. Próbowałem podłączyć go pod USB i pod FireWire ale nic to nie dało. Zmieniałem porty USB, testowałem i inne urządzenia są wykrywane i działają prawidłowo. Na netbook'u gdzie tylko mam do dyspozycji port USB dysk również nie działa. Nie przypominam sobie jakichkolwiek dziwnych, czy nieprawidłowych operacji, działań, które zwiastowałyby koniec życia dysku. Jeżeli macie jakiekolwiek pomysły jak jeszcze uchronić dysk przed wysłaniem do serwisu, co równoznaczy z utratą danych. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

No niestety/stety mam jeszcze miesiąc gwarancji, ale podejrzewam, że padł kontroler a nie sam dysk i trochę jestem w kropce czy otwierać czy zostawić. W serwisie pewnie nie będą się bawić w testowanie co się zepsuło tylko wyrzucą go do kosza i dadzą nowy. Niby ważnych danych tam nie mam. Jedynie nie zmieniałem kabla zasilającego, bo nie posiadam na stanie nic pasującego. Ale tak jak pisałem ani pod USB ani pod FireWire system nie wykrywa dysku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...