Skocz do zawartości

Pliki na dysku zewnętrznym zapisywane jako skróty


Rekomendowane odpowiedzi

Piszę tutaj z następującym problemem, który pojawił się od kiedy podłączyłam mój dysk zewnętrzny do laptopa koleżanki. U koleżanki wszystko chodziło jak zawsze, do domu zamiast folderów pokazały mi się jedynie ich skróty. Pliki, które były zapisane poza folderami pozostały bez zmian i można je odczytać. Natomiast ale gdy wróciłam przy próbie otwarcia jakiegokolwiek folderu pojawia się komunikat:

"System Windows nie może odnaleźć pliku "G:\RECYCLER\0x5BAFA4F2.exe". Upewnij się, że wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie."

Przeskanowałam cały dysk Avastem, lecz antywirus nic nie wykrył. Na dysku pojawił się także folder $RECYCLER, którego wcześniej nie było

 

 

Jęsli jeszcze jest coś potrzebne prosze pisać.

UsbFix.txt

otl.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

A gdzie zgubiłeś log głowny z OTL (otl.txt)? To co wkleiłeś to nie jest otl.txt jak zapisałeś tylko log extras.txt a więc log dodatkowy. Dołącz brakujący log, a już teraz możesz przejść do usuwania infekcji. Dysk zewnętrzny ma być podpięty jak był.

 

1. Wklej do notatnika ten tekst:

 

I:
attrib /d /s -s -h I:\*
del /q I:\*.lnk
RD /s /q I:\$RECYCLE.BIN
RD /s /q I:\Recycled
RD /s /q I:\RECYCLER
pause

 

Z menu Notatnika >>> Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie na Wszystkie pliki >>> Zapisz jako FIX.BAT >>> uruchom ten plik

 

2. Prezentujesz nowe logi z OTL i z USBFix z Listingu.

Edytowane przez picasso
27.08.2012 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...