Skocz do zawartości

Masowe błędy "Aplikacja nie została właściwie uruchomiona"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Przedwczoraj zainstalowałem system Windows 7 64-bit.W tym samym dniu żadnego problemu nie było wszystkie aplikacje exe,mp3 itp. uruchamiały się normalnie.Wszystko zmieniło się po 1 nocy ,gdy przy uruchamianiu systemu wyskoczyło mi coś na temat naprawiania systemu ,naprawianie oczywiście nie udało się ,lecz wyskoczyło okienko z przywracaniem systemu.Przywróciłem system,wszystko było pięknie ,ale niestety prawie żadna aplikacja (są wyjątki) nie chce mi się uruchomić ! I w tym problem ,ponieważ nie mogę zainstalować ,ani antywirusa ani żadnego Combofix'a...próbowałem zainstalować Net.Framework ,lecz też nie działa instalator ,bo wyskakuje ten błąd wymieniony w temacie!

 

Dlatego zwracam się do was o pomoc, może wy coś poradzicie;)

 

PS.Mam jeszcze pytanie czy mogę nagrać na pendrive na innym komputerze Dr.web CureIt? bo nie posiadam na razie płyty. A jak się da to proszę podać program ,którym to można nagrać.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Na razie nie wiadomo czy tu chodzi o infekcję czy to jest kwestia naruszeń plików systemowych dlatego sprawę infekcji na razie bym odstawiłna dalszy plan.

 

Wykonaj komendę sfc /scannow i za pomocą kolejnej komendy przefiltruj log do wystąpień znaczników [sR]: KLIK. Zaprezentuj wynikowy log.

Edytowane przez picasso
3.07.2012 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...