Skocz do zawartości

Zwiecha komputera z charakterystycznym dzwiękiem "trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr


Rekomendowane odpowiedzi

Witam opisze wszystko po kolei a więc cwaniak.gif

Jak w temacie od ostatniego czasu gdy gadam na skype i gram lub cos robie komputer potrafi zgasić ekran (mryga lampka tak jakby komp byl wyłączony)i przy tym jest charakterystyczny lag dzwięku z głosników np ktoś coś powie to jego zacina,po chwili odcina i poprostu komp chodzi a ekran czarny z wyłączonym monitorem.Wymagany tylko reset.Po restarcie ustawienia biosa dotyczące overclockingu zostają resetowane (data i godzina zostaje)I przy odpalaniu windy mam press f1 to enter setup f2 to load defaults itd i asus wyswietla informacje:albo overclocking failed please enter setup to reconfigure your system albo Asus Anti Surge System was protected itd.I Teraz tak Sprzęt Ultimate 7 HD 6850 Gigabyte Phenom x2 560 core unlockowany do x4 b60 temperatury 50 stopni przy włączonym diablo 3.Ostatnio ta 2 wiadomość anti surge it itd tez sie pojawiala bo mam tracera 500w highlander zasilacz z czarnej listy i po prawie roku używania poprostu sie wysypał resetował kompa dlatego go zareklamowalem i dostalem taki sam nowy i zbieram sie do kupna innego bo to to scierwo no ale wsadzilem ten nowy i po jakims czasie to co wam napisalem wyżej sie pojawia.wyłączyłem wszystkie boosty na płycie głownej wyłączyłem 2 przyciski zmniejszylem do x2,I problem występuje dalej standardowe ustawienia też nie pomagają.Wczoraj zwiecha pojawila sie po 5h poczym wieszało go 5 min po włączeniu kompa.Nie mam pojecia o co chodzi.Chłopaki czekam na propozycje,wszystkie logi itd moge porobić tylko podajcie co.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jak rozumiem nie wyświetlają się niebieskie ekrany śmierci? Powiedz też proszę czy możesz załatwić sobie jakiś prawdziwy zasilacz do testów bo tego Tracera trzeba koniecznie wymienić. Zanim to nastąpi możesz podać logi z HWInfo tak jak jest to podane w zasadach działu. Oprócz tego zawsze możesz zrobić test MHDD i 8h Memtest. Z testami procesora trzeba zaczekać aż będzie prawdziwy zasilacz. Powiedz też czy komputer jest czysty w środku i czy pasta termoprzewodząca jest nałożona prawidłowo. Powiedz też czy testowane było także w sytuacji kiedy nie masz odblokowanych żadnych rdzeni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...