Skocz do zawartości

Problem z menadżerem zadań


Rekomendowane odpowiedzi

Otoz mam taki problem ze nie działał mi menadzer zadań ,a mianowicie gdy chcialem go uruchomić wyskakiwał bład z napisem ze menadzer zostal wyłączony przez administratora (czego napewno nie robilem) po formacie niestety problem nadal nie ustepywał .Dopiero po skanie w ComboFixie pomogło ,zapisałem loga i chcialbym prosic i sprawdzenie z tego powodu iz nie chce zeby sie sytuacja powtorzyla i chce wiedziec czy nie mam jeszcze jakis innych smieci .Dziekuje pozdrawiam licze na Wasza pomoc

log.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Użycie ComboFix na własną rękę to nie jest pomysł mile widziany na naszym forum. Nie o taki log tutaj chodzi tylko o raporty z OTL oraz Gmer.

 

ComboFix zaś usuwał składniki infekcji Sality, która prawdopodobnie weszła z urządzenia przenośnego. Wspominasz, że był tu format i problem nie został zażegnany więc albo nie było tu formatu całego dysku (wszystkie partycje) albo podrzuciłeś sobie infekcję ponownie np. na urządzeniu przenośnym. Tego typu infekcja zaraża wszystkie pliki .exe na dysku twardym. Na teraz do wykonania te działania:

 

1. Pobierz SalityKiller. Wykonaj nim skan całego dysku do skutku, dopóki nie uzyskasz zwrotu zero zainfekowanych

 

2. Pobierz Sality_RegKeys. Rozpakuj i uruchom plik SafeBootWinXP.reg, potwierdzając import do rejestru.

 

3. Zresetuj reguły zapory. Start > Uruchom > cmd i wpisz komendę netsh firewall reset.

 

4. Wykonaj z wspomnianych wczesniej OTL + GMER. Podsumuj też co robił SalityKiller.

Edytowane przez picasso
19.06.2012 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...