Skocz do zawartości

Nie za wysokie te temperatury?


Rekomendowane odpowiedzi

HP g62-b45ew

System operacyjny - Windows 7 Home Premium 64 bit

Procesor - AMD® Turion™ II Dual-Core P540 2,4 GHz (1MB L2 Cache)

Pamięć RAM - 3 GB, DDR3 SDRAM 1066 MHz (2 moduły DIMM)

Dysk twardy - 320 GB, SATA (7200 obr./min)

Przełączana grafika Ati Mobility Radeon HD Radeon HD5470 z 512 MB dedykowanej pamięci graficznej DDR3

 

Pare dni temu mialem format. Laptop mi się przed jak i po nadal mocno grzeje. Odkad go mam czyli okolo roku nie byl ani razu czyszczony powietrzem nie mam tez podkladki chlodzacej.

Gdy robilem pomiar uruchomiony mialem tylko Eset Smart Security 5, GG oraz gre Counter Strike 1.6 na najwyzszych.

Czy te temperatury sa zbyt wysokie?

 

post-4412-0-54245100-1335981129_thumb.jpg

 

Dodam w zalaczniki tez pomiary zrobione wczoraj bez wlaczonej zadnej aplikacji nawet GG (antywirus byl uruchomiony).

 

post-4412-0-93579800-1335981117_thumb.jpg

 

Wentylator chodzi i to czasami dosc glosno. Kupiłem go lekko ponad rok temu (gwarancja 2 lata). Odkad go kupilem nie byl czyszczony ani razu ani nic nie bylo wymieniane. Wkurza mnie to ze juz nawet taka gra jak CS 1.6 potrafi mi tnąć na najwyzszych jesli pojawi się mi na ekranie kilka graczy naraz.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Instrukcja wideo do tego modelu jest tu

http://www.youtube.com/watch?v=HVpi4tJQL3w&feature=related

jest trochę z tym roboty, jak się nie czujesz na siłach to lepiej to zlecić serwisowi. Możesz też na początek porządnie przedmuchać otwory wentylacyjne sprężonym powietrzem. Podkładka chłodząca to też dobry pomysł (tylko żeby wentylator trafiał w otwory wentylacyjne z dołu).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...