Skocz do zawartości

Karolkowanie tematow jako zyciodajny nektar forum.


Rekomendowane odpowiedzi

1. Do picasso - bardzo Tobie dziekuje za okazana mi pomoc przy kilku sprawach. Ostatni Twoj wpis w pewnym temacie hardware byl jednak osobiscie dla mnie przykrym podczas czytania. Zawieszam zatem aktywnosc i obiecuje nie wtracac sie do rozwiazywania spraw sprzetowych, aby swoim ... ale co tam przytocze pewna formulke - Podwładny w obliczu przełożonego winien mieć wygląd lichy i durnowaty, by swym pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego. Указ Петра I от 09.12.1709: -

Zmeczylem sie czytaniem bredni Karolka i Twoja reprymenda do tego trolla na zasadzie cos musze napisac .... bez komentarza.

Wisi mi kalafiorem jego osoba, ale sama odchodzac z SE napisalas to co ja teraz napisze. Brak wspolpracy miedzy wlascicielami forum, a chcacymi udzielac pomocy. Nie moj cyrk nie moje malpy. Nie podoba mi sie atmosfera w dziale hard, a wlasciwie calkowity brak nadzoru. Mam nadzieje picasso, ze pomozesz mi w przyszlosci z softem jak zajdzie taka potrzeba. Reszta czyli to co Ty robisz jest naprawde warta ciezkich pieniedzy.

2. Dzieki wszystkim za fajne kilka miesiecy. Od dzisiaj tylko czytam czasem posty, bo wiele mozna sie nauczyc szczegolnie w moim przypadku chodzi o soft.

 

Picasso, pozdrawiam i zycze powodzenia, jestes konkretna , ale jak widac nie ma ludzi doskonalych. ;)

Temat oczywiscie zostanie usuniety i tak powinno byc.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...