Skocz do zawartości

Spowolnienie komputera i błędy


DuckyTie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Do tej pory miałam tylko problem z wieszającym się programem Allplayer. Wyskakiwał błąd (niestety nie zrobiłam print screen'a) o ogólnej treści - że program zostanie zamknięty. W pewnym momencie doprowadziłam do przeładowania dysku C (brak wolnego miejsca). Pousuwałam zbędne programy i pliki, w chwili obecnej mam 17.3GB wolnej przestrzeni z 66.3GB dostępnych - docelowo ma być jeszcze mniej zajętej przestrzeni.

 

Dzisiaj problem się pogłębił - podczas przekopiowywania plików pojawił się komunikat, że z powodu niezidentyfikowanej próby dostania się do Eksploratora Windows zostanie on zamknięty. Pojawił się komunikat w dokładnie takim samym oknie jak poprzednio (szare tło, żółty znak z wykrzyknikiem), że eksplorator.exe zostanie zamknięty. Cała sytuacja zaczęła wykraczać poza wolne miejsce na dysku i błędy AllPlayera (może uszkodzone pliki video), więc bardzo proszę Was o pomoc.

 

Na codzień do ochrony i czyszczenia używam GData Antyvirus 2012, CCleaner'a (również do czyszczenia błędów systemowych) i Malwarebytes (odinstalowałam 2 dni temu przy akcji czyszczenia dysku).

 

W załączeniu przesyłam raporty z GMERa (pojawiły się jakieś czerwone komunikaty) i DDS. 3 razy podchodziłam do wygenerowania raportu z OTL, ale się system zawieszał. Jednak coś udało się w końcu wygenerować - też załączone.

 

Z góry dziękuję Wam za pomoc.

LOG GMER.txt

dds.txt

attach.txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W logach infekcji aktywnej ani śladu. Temat zmienia dział. Jedynie drobny szczątek do usunięcia.

 

Wejdź w start > Uruchom > regedit i usuń te numerkowe klucze:

 

HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\mountpoints2\{3101bd75-54c1-11de-9ca9-fbb140373f31}

HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\mountpoints2\{52f50fb8-43cc-11de-9c8a-0018de8cf6e3}

HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\mountpoints2\{9095309f-bff6-11de-9d16-0018de8cf6e3}

 

W pewnym momencie doprowadziłam do przeładowania dysku C (brak wolnego miejsca). Pousuwałam zbędne programy i pliki, w chwili obecnej mam 17.3GB wolnej przestrzeni z 66.3GB dostępnych - docelowo ma być jeszcze mniej zajętej przestrzeni.

 

Warto sprawdzić co zajmuje najwięcej miejsca a do tego użyj programu SpaceSniffer. Przed uruchomieniem skanu dysku ustaw z menu Edit > Configure > Show Unknown Space

 

Co do "spowolnienia" to nic nie piszesz jak się to objawia konkretnie, niewykluczone, że spowalniać system może sam G-Data.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...