Skocz do zawartości

Komputer czasem zwalnia, "beep" i nie można nic zrobić


Rekomendowane odpowiedzi

Przesyłam do analizy ogólnej logi z komputera. Czasem sprawia ogólne wrażenie przymulenia, ponoć często po jakimś czasie od uruchomienia występuje 'beep' systemowy, i wtedy nie da się nic zrobić. Co robiłem:

- deinstalacja Adobe Acrobat X, deinstalacja niepotrzebnych modułów Avasta; pobranie OTLa i GMERa; wyłączenie Avasta i Windows Defendera

- wygenerowanie loga z OTLa, pobranie defoggera, wyłączenie przy jego pomocy sterowników SPTD; restart

- próba wygenerowania loga z GMERa, po uruchomieniu BSOD ze sterowników karty graficznej

- restart do trybu awaryjnego, częściowy log z GMERa (zatrzymałem go na C:\Windows\winsxs, bo nie było więcej czasu)

 

Proszę o ogólną diagnostykę.

OTL.Txt

Extras.Txt

gmer.log.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Logi nie wykazują infekcji. Temat zmienia dział. Drobna korekta do wykonania na podstawie logów (bez znaczenia w kwestii problemu).

 

Wklej do notatnika:

 

Windows Registry Editor Version 5.00
 
[HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon]
"Shell"=-

 

Z menu Notatnika >>> Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie na Wszystkie pliki >>> Zapisz jako FIX.REG >>> uruchom ten plik

 

Czasem sprawia ogólne wrażenie przymulenia, ponoć często po jakimś czasie od uruchomienia występuje 'beep' systemowy, i wtedy nie da się nic zrobić.

 

Ja na próbę odinstalowałbym całkowicie Avasta i wtedy sprawdził zachowanie systemu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...