Skocz do zawartości

Wolny komputer/wolny internet/samoistne resety


art123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jestem początkująca na tym forum więc proszę o wyrozumiałość. Mam problem z komputerem brata, którego używam częściej niż on. Od jakiegoś czasu ok. dwóch tygodni połączenie internetowe chodzi bardzo wolno (modem bezprzewodowy PLAY ONLINE do 2MB/s ) myślałam że to spowodowane przez dostawce albo rodzaj połączenia które zawsze było HSPA ostatnio ulegało zmianie na HSDPA, komputer sam się wyłącza (prawdopodobnie resetuje - ale NIE uruchamia się już ponownie), zdarzyło się też że 3 razy że nie mogłam włączyć menadżera zadań, start trwa do 3-4 minut, używam antywirusa Avast 7, zapory systemowej XP, raz w tygodniu skanuje Malwarebytes i Dr.Web CureIt. Nie wiem na czym polega problem, jeżeli wszystko jest w porządku (bez infekcji w logach), proszę o każdą poprawkę (kosmetykę), pomoc w usunięciu niepotrzebnych wpisów, folderów, plików, itp.

 

 

Czy te wpisy są szkodliwe ?? Jestem pewna, że nigdy takich wpisów nie było.

SRV - File not found [Disabled | Stopped] -- %SystemRoot%\System32\hidserv.dll -- (HidServ)

SRV - File not found [On_Demand | Stopped] -- %SystemRoot%\System32\appmgmts.dll -- (AppMgmt)

NetSvcs: AppMgmt - %SystemRoot%\System32\appmgmts.dll File not found

NetSvcs: HidServ - %SystemRoot%\System32\hidserv.dll File not found

SafeBootMin: AppMgmt - %SystemRoot%\System32\appmgmts.dll File not found

SafeBootNet: AppMgmt - %SystemRoot%\System32\appmgmts.dll File not found

 

 

Ale za to były takie wpisy:

SRV - File not found [Disabled | Stopped] -- -- (HidServ)

SRV - File not found [On_Demand | Stopped] -- -- (AppMgmt)

 

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

OTL.txt

Extras.txt

Gmer.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Logi są czyste i nie notuje żadnej infekcji. Temat zmienia dział.

 

Co do wpisów, o których wspominasz - one były są i będą i są prawidłowe. To zupełnie normalne na XP Home Edition. W dodatku log tutaj zrobiony na dodatkowym warunku i niepotrzebnie dlatego widzisz więcej niż poprzednim razem zaś sposób formatowania logów może się zmieniać. Ostatnio autor OTL pozmieniał coś w narzędziu i niektóre wpisy pokazują się nieco inaczej ale to ciągle jest to samo.

 

Jeśli mowa tu o restartach radzę wykonać punkt 5 z tego tematu: KLIK.

 

używam antywirusa Avast 7

 

Nie jest wykluczone, że to on może powodować tego typu problemy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...