Skocz do zawartości

hasło admina odzyskanie


krig28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, i proszę o pomoc

 

na moim komputerze najpierw zainstalowałem win 7 a później doinstalowałem windowsa xp i xp stał sie domyślnym systemem. Dzisiaj podkusiło mnie aby uruchomić win 7 i teraz nie mogę uruchomić windowsa xp. Chciałem naprawić bootsektor z płyty ale potrzebuje odzyskać hasło do konta administratora z xp. Problem polega na tym że żadnego hasła nie zakładałem i nie wiem w jaki sposób sobie poradzić z tym problemem.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Systemy są na jednym czy osobnych dyskach? Mógłbyś zapodać zrzut z menedżera zarządzania dyskami (spod któregoś z systemów)? Chcesz mieć możliwość uruchamiania obu systemów?

 

Jeśli w trakcie instalowania XP nie wprowadzałeś hasła do konta Administrator to chyba powinno zadziałać trzepnięcie entera (wprowadzasz puste hasło). Ale generalnie, najlepiej byłoby gdybyś dodał XP do bootloadera 7. Możesz to zrobić narzędziem bcedit = http://www.centrumxp.pl/Expert/1491,1,BCDEdit_bez_tajemnic.aspx = a konkretne rozwiązania pewno znajdziesz także na forum. Wtedy miałbyś wybór XP przy starcie 7.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...