Skocz do zawartości

qooqlle na startowej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiem że taki temat już był, zrobiłem co tam pisało, ale potrzebna jest mi pomoc przy skrypcie bo trzeba chyba coś napisać na podstawie wyników a nie wiem co i jak więc proszę o pomoc w tym wcześniejszym temacie Pani picasso pomogła więc może teraz też pomoże mi Pani, wstawię te pliki ze skanowania, jeśli trzeba coś jeszcze to proszę pisać, tylko to z cyframi nie chciało się dać załączyć wiec skopiowałem tekst i zapisałem jeszcze raz pod nazwą po czyszczeniu a miało nazwę 06172011_115322

Extras.Txt

OTL.Txt

po czyszczeniu.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Dla każdego przypadku skrypt wygląda inaczej więc bez sensu było wklejanie jakiegoś obcego skryptu. Nigdy więcej tego nie rób.

 

Uruchom OTL i w oknie Własne opcje skanowania/Skrypt wklej następujący tekst:

 

:OTL
IE - HKCU\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = "http://www.qooqlle.com/"
[2011-05-25 16:53:16 | 000,000,933 | ---- | M] () -- C:\Documents and Settings\Admin\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\lswgr2ox.default\searchplugins\conduit.xml
[2011-06-17 11:15:41 | 000,001,860 | ---- | M] () -- C:\Documents and Settings\Admin\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\lswgr2ox.default\searchplugins\search.xml
O4 - HKLM..\Run: [Readar_sl] C:\Documents and Settings\Admin\Dane aplikacji\Readar_sl.exe (Created with WinAutomation ("http://www.WinAutomation.com"))
O4 - HKLM..\Run: [TunesHelper] C:\Documents and Settings\All Users\TunesHelper.exe ()
 
:Commands
[emptyflash]
[emptytemp]

 

Kliknij w Wykonaj skrypt. Zatwierdź restart komputera.

 

Następnie uruchamiasz OTL ponownie, tym razem wywołujesz opcję Skanuj. Pokazujesz nowe logi z OTL.

 

 

Odnośnik do komentarza
tylko w historii nie wyświetlają sie strony które odwiedzam to przez ten skrypt czy znowu jakiś inny problem ?

 

Może to kwestia ustawień przeglądarki.

 

Infekcja została usunięta. Wykonaj czynności końcowe:

 

1. Użyj opcji Sprzątanie z OTL.

 

2. Wykonaj obowiązkowe aktualizacje:

 

Windows XP Home Edition Dodatek Service Pack 2 (Version = 5.1.2600) - Type = NTWorkstation

Internet Explorer (Version = 6.0.2900.2180)

"{AC76BA86-7AD7-1033-7B44-A00000000001}" = Adobe Reader 6.0.1

Niezbędna instalacja SP3+IE8 oraz aktualizacja Adobe Reader: KLIK.

 

3. Opróżnij folder Przywracania systemu: KLIK.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...