Skocz do zawartości

Analiza logów


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Najpierw zrobisz porządnie logi dopiero będziemy analizować. Log z RSIT nie jest nam potrzebny. Zamiast tego powinieneś wykonać log z GMER. OTL zaś robiony na ustawieniach z obcego forum, w dodatku brak drugiego loga extras. Wykonaj logi z OTL jeszcze raz i nie wklejaj żadnych dodatkowych warunków, zaś opcję "Rejestr - skan dodatkowy" zaznacz na "Użyj filtrowania".

Odnośnik do komentarza

Jak uruchamiam GMERa to za każdym razem resetuje mi się komputer. Wyłączyłem av oraz w programie DAEMON Tools wirtualny napęd(dysk G) ale nic nie pomogło. DAEMONa nie odinstaluje bo to nie mój PC. Próbowałem również RootRepeal, ale jak dam skanowanie to komputer się zawiesza. Logi umieściłem tylko dla "świętego spokoju", chce sprawdzić czy av czasem czegoś nie przeoczył. Z góry dziękuję za pomoc :D

A poniżej logi z OTL i SecurityCheck:

 

Results of screen317's Security Check version 0.99.11

Windows XP Service Pack 3

Internet Explorer 8

``````````````````````````````

Antivirus/Firewall Check:

F-Secure Internet Security 2011

Antivirus up to date!

```````````````````````````````

Anti-malware/Other Utilities Check:

HijackThis 2.0.2

TuneUp Utilities

TuneUp Utilities Language Pack (pl-PL)

TuneUp Utilities

Java 6 Update 25

Adobe Flash Player 10.2.159.1

Adobe Reader 9.1.2 - Polish

Out of date Adobe Reader installed!

Mozilla Firefox (x86 pl..)

````````````````````````````````

Process Check:

objlist.exe by Laurent

F-Secure Anti-Virus fsgk32st.exe

F-Secure Anti-Virus FSGK32.EXE

F-Secure Anti-Virus fssm32.exe

F-Secure Anti-Virus fsav32.exe

``````````End of Log````````````

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza

W logach nie widać śladów aktywnej infekcji. Jedynie mogę zwrócić na mała ilość wolnego miejsca na partycj isystemowej:

 

Drive C: | 19,53 Gb Total Space | 1,74 Gb Free Space | 8,88% Space Free | Partition Type: NTFS

 

To może niezdrowo wpływać na prace systemu. Wyczyść lokalizację tymczasowe za pomocą TFC - Temp Cleaner oraz wyzeruj stan przywracania systemu: KLIK. W ten sposób odzyskasz trochę miejsca. Warto zrobić defragmentację dysku.

 

Polecam też program SpaceSniffer. do weryfikacji miejsca na dysku.

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...