Skocz do zawartości

Problem z Adobe Flash Player


switch48

Rekomendowane odpowiedzi

Hello!

Wystąpił problem przy próbie instalacji wtyczki Adobe Flash Player do Opera/Firefox. Wywala takie komunikaty;

afplayer.jpg

po kliknięciu na "Zamknij" wywala następny:

adplayer2.jpg

Wcześniej korzystałem z deinstalatora "uninstall_flash_player". O co tutaj chodzi?? Jak zamknąć lub wyłączyć z Panelu sterowania ten cholerny Flash Player. OS Windows XP Pro + SP3 [32bit]

Help me !!

:confused:

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

no to przyczyn moze byc kilka.To co bym zrobil to komenda sprawdzania dysku Chkdsk /f /r w start-uruchom pozniej zrobic skan z OTL opisany na forum( a noz cos siedzi w systemie)to taki standard ktory powinienes zrobic jako pierwsze.Pozniej mozna sie brac za skan ramu.Moze jeszcze dojsc kwestia nadania uprawnien do pliku,ale rownie dobrze moze to powodowac jakis zewnetrzny firewall lub jednak ten kaspersky.To moje spostrzezenia ale i tak sugeruje jednak zrobic loga i poczekac na analize.Osoby ktore to sprawdza maja pelne doswiadczenie w tych sprawach.

Odnośnik do komentarza

doom27 Jest dobrze mam Adobe Flash Player 10 Activex i Adobe Flash Player Plugin. Może niezbyt uważnie to robiłem. :P Najpierw odpaliłem ten deinstalator flashki 2x później ten killer, a potem zainstalowałem te nieszczęsne flashki już bez żadnych wodotrysków :lol: no i restart kompa i gra muzyka. :thumbsup:

Wielkie dzięki za pomoc !!

efendi.gifpiwo.gif

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...