Skocz do zawartości

Nie moge zainstalowac sterownika do drukarki


Rekomendowane odpowiedzi

Mam system WinXP Prof + SP3, zamierzalem dostroic glowice drukarki w HP Deskjet D4260 przy pomocy sterownika - 090_000_264_000_DJ_SF_NonNetwork_Corporate_DVD_NB.exe - pobranego ze strony - http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareDownloadIndex?softwareitem=dj-47973-3&lc=pl&dlc=pl&cc=pl&os=228&product=2510771&sw_lang=

I tutaj pojawil sie problem na przedostatnim 3 kroku instalacji, ktora sie zatrzymala i pojawil sie nastepujacy komunikat:

System nie moze znalezc pliku:

C/Document/Admin/Locals/Temp/7zS561E/setup/hpzprl01.exe" -m preloadproductmsis -cat -I.... /Sorry za pisownie - mam kopie komunikatu na pliku .bmp ale nie mam uprawnien zeby wgrywac ten rodzaj pliku - swoja droga nie rozumiem dlaczego nie moge wgrac pliku z rozszerzeniem .bmp???/

Dodaje, ze usunolem poprzedni sterownik i staralem sie dokonac instalacji zgodnie z poleceniami instalatora.

Strojenie glowicy odbywa sie poprzez Services a nastepnie Toolbox - tylko, ze wymienione funkcje sa aktywne po zainstalowaniu w/w sterownikow.

Jak to naprawic? Dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Potwierdzam, najpierw odlaczylem a nastepnie odinstalowalem.

Aktualnie programu nie widac ani w Menu Start ani w Dodaj Usun Programy.

Problem dotyczy tylko pelnej wersji programu, wersja podstawowa: 090_000_264_000_DJ_SF_NonNetwork_Corporate_DVD_NB.exe nie sprawia klopotow.

Moze brak Worda jest powodem? Mam tylko WordPada.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...