Skocz do zawartości

modem MF636 nie wykrywalny


keramti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś otrzymałem do sprawdzenia modem MF 636 usb, który ma dziwne objawy w swym działaniu a mianowicie problem na początku polegał na tym że komp z systemem Windows 7 , XP widział modem ale jako CD - ROM. Po zainstalowaniu sterowników do tego typu modemu problem znikł na tyle ,że na jednym komputerze widać ,ze model jest podłączony można zainstalować aplikacje Orangę do bezprzewodowego internetu , na drugim XP model nie jest wykrywany i woła o " Potrzebny plik " ZTEusbser6k.sys' z ZTE Multimedia usb com drivers disk wpisz ścieżkę do pliku a następnie kliknij ok kopiuj pliki z I:\Drivers\WinXp"

 

 

Plik ZTEusbser6k.sy mam pobrany ale gdy go mam poszukać z okienka kopiuj pliki z o odszukuje miejsce aplikacja jest nie widoczna.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Użyj opcji aktualizacji sterowników dla tego urządzenie dostępnej w menadżerze urządzeń, powinny być one na płycie dołączonej do urządzenia lub stronie producenta. Zmień zasilacz bo ten który teraz masz to atrapa, pewnie już nawet się włączyło odliczanie do autodestrukcji komputera.

Edytowane przez picasso
12.07.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi autora. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...