Skocz do zawartości

Poszukuje baśni filmowej


Rekomendowane odpowiedzi

Pytam was jako ostatnich bo juz kończą mi sie pomysły. Otóż robie kolekcje baśni filmowych mojego dzieciństwa na prezent dla chrzesniaka, czyli z lat 80/90. Brakuje mi wciąż jednej z nich i nie mogę sobie przypomnieć tytułu a wujek google nie pomaga mi w tej kwestii.

 

Treść: niestety też za bardzo nie pamietam , ale konwencja trochę podobna do 1 części Narnii, opowiada o chłopcu który trafia pod opiekę surowej ciotki do paskudnej murowanej kamienicy oczywiście nie odnajduje się tam zupełnie dopóki nie odnajduje magicznego zegara przez który codziennie w nocy przechodzi do magicznego świata.

 

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jedyny jaki mi się kojarzy z zegarem... Zaczarowany ogród Tomka (Tom's Midnight Garden), 1999 r.

Rozumiem, że to nie był animowany? A może kojarzysz z jakiej stajni był, np. Disney? :)

Możesz spróbować przejrzeć wiki wg roku produkcji lub kategorii http://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Filmy_według_roku_produkcji (na angielskojęzycznej jest tego więcej).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...