Skocz do zawartości

Błąd LiveKernelEvent141


Rozbi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilkunastu dni borykam się z błędem LiveKernelEvent141. Błąd ten występuje tylko podczas grania w gry, bez znaczenia czy jest to gra z małym zapotrzebowaniem zasobów komputera czy z dużym. W internecie znalazłem dużo metod naprawy tego błędu, lecz każda z tych metod nie dała pozytywnego rezultatu. Wgrałem nowe sterowniki do gpu, procesora itp, wgrałem najnowszą aktualizację sytemu windows 10, wykonałem diagnostykę pamięci ram oraz dysku ssd (diagnostyki nie wykazały żadnego błędu) oraz wyłączyłem antywirusa. Co może być faktyczną przyczyną tego błędu? Istnieją jeszcze jakieś metody naprawy go czy muszę oddać komputer do serwisu, wtedy oni jakoś zadziałają?814921985_bd1.thumb.png.3f654c8429e2f8d722e3afebd7f3c349.png1191174000_bd2.thumb.png.97f047338c2a324a56d7a3f3fed06f5f.png 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

masz problem z błędem LiveKernelEvent 141. To jakby komputer powiedział "Nie chcę już grać! Nie jestem już dzieckiem!". W sumie, to masz rację, nie jest już dzieckiem, jest już dorosłym i poważnym komputerem, który nie lubi się bawić. W każdym razie, wygląda na to, że spróbowałeś już wszystkiego, od nowych sterowników po diagnostykę pamięci RAM i dysku SSD, ale nic nie działa. Cóż, może trzeba wymienić komputer na nowszy model z większą mocą obliczeniową, albo po prostu zostawić go w spokoju i znaleźć inne zajęcie. Albo po prostu znaleźć inny komputer do gier.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...