Skocz do zawartości

Problem z RAM'em?


Puure

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od czasu włączenia komputera działa on normalnie przez 3/4 godziny. Po tym czasie sam z siebie zamyka mi różne aplikacje typu firefox, discord czy choćby zwykłe przeglądanie folderów windowsa. Po następnej godzinie zaczyna totalnie odcinać karte graficzną z użytkowania przez co nie mogę uruchomić praktycznie żadnej gry, programu (wyskakuje komunikat out of memory/open gl disabled etc etc.). Wygląda to po prostu tak jakby pamięć się zapychała i jedynym rozwiązaniem jest uruchomienie ponownie komputera i korzystanie kolejne 4 godziny i tak w kółko. Próbowałem własnych sił ale aktualizacja sterowników graficznych nic nie pomogła, aktualizacja windowsa także, sprawdzałem temperatury na CPU i GPU są również w normie nie więcej jak 50 stopni. Jedyne co zauważyłem to właśnie wysokie zżeranie pamięci, sam firefox zaczął generować aż 50% zużycia kiedy podejrzałem go w menedżerze zadań. Czytałem że to jest normalne w przypadku tej przeglądarki jednak nie monitorowałem wcześniej za bardzo tego bo nie było potrzeby. Nie jest to również problem zainfekowania komputera (tak sądzę) ponieważ skanowałem go kilkoma programami, były sprawdzane logi i poprawy brak.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...