Skocz do zawartości

Problem z otwieraniem podstron niektórych stron


obelix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Opiszę to swoimi słowami .Wchodzę na WP ,strona się otwiera. Chcę wejść na jakąkolwiek podstronę to pomimo tego ,że jest łapka i podświetla się link to po kliknięciu nic się nie dzieje. Mogę to obejść klikając prawą myszką na link i wybrać opcję otwórz w nowym oknie .Wtedy podstrona się otwiera. Dzieje się to na niektórych stronach , głównie na WP  .Niektóre strony z kolei ciężko się logują a jak już wejdą to też nie można wejść w podstronę  ,czasem pojawia się komunikat z zapytaniem czy będę czekał czy chcę zamknąć stronę .Jak dam ,że czekam to mieli stronę i nie wchodzi

Laptop został tu sprawdzony na obecność wirusów i nic nie stwierdzono (jessi) Padła sugestia ,że "Prawdopodobnie gdzieś w Systemie masz ustawioną ochronę na zbyt wysokim poziomie" ale  to za wysoko dla mnie ,żeby coś zacząć próbować zrobić. Zmieniłem baterię w myszce ,używam Chrome ,mam Win 10.

Proszę o dalsze sugestie

pozdrawiam

P.S Po kliknięcie na podstronę w pasku adresu pojawia się coś takiego, 

https://www.wp.pl/?wga_sa=section-live%2F201&wga_srt=pin-down&teaserid=6584850451540097&baseteaserid=6584847659288705&index=0&abtest=analytics|ANALIZY-2628|test%3Aparent%3Astatid-parent%2F41%3Bapplication|SGWPU-345|A

a jak zastosuję obejscie (prawym ,otwórz w nowym oknie ) to pasek adresu wygląda tak

https://wiadomosci.wp.pl/budzet-ue-mateusz-morawiecki-skomentowal-porozumienie-6584845965175488a

Moze to coś pomoże

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...