Skocz do zawartości

Witamy na forum Fixitpc.pl
Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się - w przeciwnym wypadku zarejestruj konto. Rejestracja jest darmowa, prosta i umożliwia pełny dostęp do funkcji forum.
Zdjęcie

Pendrive HAMA po włożeniu "miga" i nie da się odczytać danych

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Marek1957

Marek1957

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Witam,

Mam nietypowy problem z moim pendrive', HAMA USB 3.0 16GB (https://bit.ly/2rI1cMj).

Po włożeniu pendrive do komputera, pendrive "miga" i nie mogę odzyskać danych, a mam na nim bardzo ważne dane. Próbowałem na 5 innych komputerach i dzieje się to samo. Czy pendrive jest już do wyrzucenia? Czy da się jeszcze odzyskać z niego dane?

Nagrałem film prezentujący dziwne zachowanie pendrive:

Pozdrawiam,

Marek

Marek1957

Marek1957

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Ktoś pomoże pisząc co mógłbym zrobić z tym pendrivem? To bardzo ważna sprawa i potrzebuję odzyskać z niego dane. Sprawa jest pilna.

Marek1957

Marek1957

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Halo halo halo halo halo Halo halo halo halo haloHalo halo halo halo haloHalo halo halo halo haloHalo halo halo halo haloHalo halo halo halo haloHalo halo halo halo haloHalo halo halo halo haloHalo halo halo halo haloHalo halo halo halo haloHalo halo halo halo halo

Marek1957

Marek1957

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Nikt nie chce pomóc czy nikt nie wie jak pomóc?

Groszexxx

Groszexxx

Moderator

• Moderatorzy
  • 2559 postów

Objaw jest nietypowy, wygląda jakby tracił zasilanie co chwila. Czy spamuje dźwiękiem związanym z podłaczeniem urządzenia usb czy nie? Obraz nagrałeś, a dźwięku już Ci się nie chciało? 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych