Skocz do zawartości

Przegrzewanie systemu w grach - reset komputera, problemy z włączaniem systemu


Zabuziaq

Rekomendowane odpowiedzi

 Witam, od dłuższego czasu komputer po kilku godzinach (4/5) normalnego użytkowania (przegladanie stron internetowych, ogladanie filmow) - resetuje się,natomiast kiedy próbuję włączyć jakąkolwiek grę - FIFA, CS GO, problem po prostu przyspiesza i komputer po 15(?) minutach od włączenia - resetuje się.Włączenie komputera co jakiś czas stanowi wyzwanie, gdyż czasami zatrzymuje się na logo windowsa i nie idzie dalej - po resecie komputer się włącza, czasem pojawia się czarne tło z minusem w lewym górnym rogu, kolejna próba resetu pozwala na włączenie komputera. Dodam, że po zalogowaniu się do systemu pojawiają się dwa błędy o tej samej treści - RunDll - Wystąpił problem podczas uruchamiania pliku C:\PROGRA~1\COMMON~1\System\SysMenu.dll Nie można odnaleźć określanego modułu. Jednak ten błąd pojawiał się już przed częstym resetowaniem komputera. Sprzęt ma już 10 lat, nie czyściłem systemu żadnym AdwCleanerem etc. - nie podejmowałem żadnej próby wyeliminowania problemu, wolałem poradzić się specjalistów!  

 

Niżej załączam zdjęcie z Systemu summary, oraz log z sensors. Dodam, że przy tworzeniu logu komputer zresetował się po 25 minutowej grze, wklejam log po restarcie systemu. Niestety załączając plik wyświetla mi się komunikat iż 'The page was not displayed because the request entity is too large.' więc jestem zmuszony dodać log tutaj - http://wklej.org/id/3368715/

 

 

a771e2d45c797.png

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie mogę otworzyć w żadnym parserze logu, który zamieściłeś, ale mniejsza. 

 

Jeżeli faktycznie temperatury są za wysokie to musisz zająć się konserwacją układu chłodzenia. Najczęściej wylot od coolera jest zasyfiony kurzem, który uniemożliwia odprowadzanie ciepła. Musisz się go pozbyć. Nikt tego zdalnie za Ciebie nie zrobi. Warto zwrócić uwagę czy po takim czyszczeniu - czy w ogóle słychać wiatrak, który przy takich temperaturach musi chodzić głośno i z pełną mocą, następnie czy czuć na ręce pęd powietrza. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...