Skocz do zawartości

Windows XP startuje tylko w trybe awaryjnym


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

od kilku dni mam problem ze startem system windows xp. Po uruchomieniu komputera i wpisaniu hasła logowania do systemu komputer staje w miejscu i nie ma dalszych reakcji. Czasem udaje się dojść do pulpitu ale nie wyświetlają się ikony. Innym razem wyświetlają się ikony natomiast nie uruchamiają się programy autostartu, nie uruchamia się również połączenie sieciowe.

Działa w zasadzie tryb awaryjny. Komputer skanowałem programem Malwarebytes oraz Comodo ISP. Nic nie wykryło.

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Skan robiony był w trybie awaryjnym.

PS. Skanowałem Gmerem w trybie awaryjnym ok. 6 godz. po czym dałem kopiuj i nie mogłem otworzyć żadnego pliku tekstowego lub Word i nie wkleiłem zawartości loga. A w ogóle to się komputer zawiesił po kolejnej próbie otwarcia pliku lub utworzenia nowego pliku tekstowego. Najpierw pojawiał się komunikat: "Zasoby systemowe nie wystarczają do ukończenia żądanej usługi". Potem wyświetlił się komunikat: "Parametry przekazane do serwera we wspólnym oknie pamięci klient/serwer były nieprawidłowe. Zbyt wiele danych zostało umieszczonych we wspólnym oknie pamięci". oznaczenia tego okna: System Windows - Błąd systemu.

Pozdrawiam, Junji

Shortcut.txt

FRST.txt

Addition.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...