Skocz do zawartości

Jak włączyć karte w biosie?


akarp0508

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wyłączoną integre w biosie, kiedyś ktoś ją wyłączył, a ja mam problem, bo mój komputer bez włączonej żadnej gry, podgrzewa się nawet do 90 stopni (jestem pewien że integra jest wyłączona, a to zalecana grafika się podgrzewa). Proszę o poradę, gdzie w biosie zarządza się kartami graficznymi. 

 

Mój sprzęt:

Laptop Dell latitude e6420

 

Z góry dzięki!!!

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ostatnia moja odpowiedź. 

 

Z natury rzeczy nie przepadam za dyskusjami z osobami, które wiedzą lepiej, podczas, gdy pytają o bardzo proste rzeczy. Nie zamieściłeś logów wymaganych zasadami działy, a prosiłem o to. 

 

Proszę mi pokazać zatem w jaki sposob można wyłączyć kartę zintegrowaną w tym laptopie, w przeciwnym razie cały temat pójdzie do kosza. Ten laptop ma opcję Nvidia Optimus, która to jest formą automatycznego switcha między jedną grafiką, a drugą. To wszystko. Nie ma to nic wspólnego z wyłączeniem jakiejkolwiek.

Odnośnik do komentarza

To skomplikowana historia, ale jak musisz wiedzieć to ok. Mój komputer jest po małym tunningu, ma podłączaną grafike po express cardzie. Niestety po zainstalowaniu oprogramowania którego wymagała ta grafika, nvidia optimus przestało działać. Ktoś kto chciał mi pomóc, aby mój komputer korzystał z zalecanej grafiki kiedy komputer nie jest podłączony do dodatkowej (tej po Express Card) mi wyłączył integre. Przez to wszystko mój komputer czasem wywala bluescreena przez za dużą temperature (nawet gdy komputer jest podłączony do dodatkowej).

Nie wiem jak ten ktoś ją wyłączył, a niestety nie mogę się go zapytać.

 

P. S. Nie kłócę się z tobą bo wiem ze masz racje a ja nie powiedziałem wszystkiego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...