Skocz do zawartości

Mozilla Firefox


dmdudi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

Otórz ma mam taki problem!

Każdorazowo podczas odpalania przegladarki Mozilla (obojętnie jaka wersja) program Malwarebytes automatycznie ją blokuje.

Komunikat - TROJAN AGENT ! I tak za każym razem. Trojan w pliku exe.

Trochę to męczące. Wziąłem więc ów plik i skopiowałem aby zeskanować u znajomych.

I tylko Malwarebytes widzi tam owe zagrożenie.

Bitdefender, G-Data oraz ESET - wszystko OK!

Oczywiście przeglądarkę można odpalić, ale tylko do momentu uruchomienia programu Malwarebytes.

Malwarebytes używam jako tzw dodatku. /  ^_^

 

Może ktoś wyjasni dlaczego tak się dzieje. :wacko:

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Bitdefender, G-Data oraz ESET - wszystko OK!

 

1) Ma być tylko jeden antywirus w systemie. Do odinstalowania programów antywirusowych są dedykowanie narzędzia do  znalezienia w necie.

2) Czy cokolwiek zrobione w celu usunięcia starych błędów Firefoxa? http://mozillapl.org/forum/viewtopic.php?f=15&t=48858

 

Instalacja przeglądarki przez neta (bo to mały plik), jeśli jest przeglądarka z jakimś zagrożeniem, skutkuje przeniesienie tego zagrożenia na instalowaną nową wersję Firefoxa.

Podałem stronę do pobierania czystych całkowitych instalatorów, obecnie FF ma 43MB i można instalować/uaktualniać.

 

3) Po pozostawieniu tylko jednego antywirusa - wykonaj programem FRST logi FRST, Addition i Shortcut. Zapodajesz linki do logów

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...