Skocz do zawartości

Odzyskanie danych z karty pamięci microSD


PanCaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z kartą pamięci. Próbuję odzyskać z niej dane (głównie zdjęcia ok 4 gb).

 

Karta pamięci 8 gb.

 

 

Po włożeniu karty pamięci słuchać "ten" taki dźwięk włożenia urządzenia do USB. 

 

W "Mój komputer" pojawia się dopiero po ok. 40 sekundach "Dysk wymienny (F:)". 

 

 

Trochę wzorowałem się na jednym z wątków z tego forum z 2012 roku ale w pewnym momencie zaczęły pojawiać się inne informację podczas próby odzyskania. 

 

 

Jakieś pomysły co można zrobić? 

 

chkdsk nic nie pokazuję.

 

 

Próbuję odzyskania wykonuję na Windows 7. Jeśli potrzeba mogę przerzucić się na linuxa.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Naprawdę próbowałeś chkdsk ? Przecież to pierwszy krok do tego, żeby dane stracić bezpowrotnie. Zrób najpierw kopię tej karty, dużo nie zajmuje. Użyj programu DMDE, wybierz dysk, potem opcja kopiuj sektory. Zaznacz minimum i maksimum, potem do pliku - wskaż, gdzie ma zapisać plik obrazu. 

Następnie w DMDE odpal obraz, zobacz czy po rekonstrukcji znajduje Twoje zdjęcia. 

Odnośnik do komentarza

Aha ;( Czyli bardzo źle się wzorowałem na jednym temacie z tego forum ;/ Tak niestety próbowałem. Kopii nie mogę zrobić bo karta pamięci nie jest widoczna po włożeniu w adapter do USB.

 

W DMDE na liście wyskakuje dysk. Wybieram dysk i klikam "OK" - program trochę się zawiesi a następnie wyskakuję błąd WinError 21. Urządzenie nie jest gotowe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...