Skocz do zawartości

Windows 10 instalacja starszego sterownika karty graficznej


bezel85

Rekomendowane odpowiedzi

Moje uszanowanie,
mam problem ;)
Posiadam Windows 10 oraz kartę graficzną Radeon 4850.
Po zainstalowaniu nowego systemu miewam takie oto sytuacje. Podczas surfowania po necie przy odpalonym Youtube oraz Facebook'u wyrzuca mi bluescreeny z błędem sterownika karty graficznej. Co dziwniejsze, nie mam takich problemów przy graniu w Counter Strike'a Global Offensive.
Wpadłem na pomysł, żeby zainstalować starszy sterownik karty graficznej, tzn. ostatni, ze strony producenta karty graficznej.
Oczywiście Windows nie pozwala mi na to twierdząc, że sterownik jest jak najbardziej aktualny. Wyłączyłem automatyczną instalację sterowników. W momencie odinstalowywania sterownika poprzez menedżer urządzeń znika jednocześnie z listy pozycja z kartą graficzną, przez co nie mogę zainstalować tegoż sterownika. Po zrestartowaniu komputera Windows instaluje mi swój sterownik. To samo dzieje się, kiedy po odinstalowaniu sterownika w menedżerze klikam "Skanuj w poszukiwaniu zmian sprzętu", sterownik instaluje się automatycznie.
Czy mógłby ktoś poprowadzić mnie za rękę ?
Z góry dziękuję. 



#edit
Udało mi się zainstalować starszy sterownik, jednak problem nie zniknął.
Wydaje mi się, że to flash crashuje system ?
 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...