Skocz do zawartości

MotioninJoy Error Pomocy !


Mainloszek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż mam problem z programem MotioninJoy który instaluje sterowniki do pada od ps3. Posiadam windows 8.1 32 bity. Gdy program się uruchami wyskakuje mi biały ekran a po około 30 minutach pokazuje mi się taki komunikat

 

 

ERROR The request could not be satisfied.

CloudFront attempted to establish a connection with the origin, but either the attempt failed or the origin closed the connection.

Generated by cloudfront (CloudFront)Request ID: VCn51CoBYzV33gXacYJRJRfrj48PFg-pAMIWN2VqlWSdyNc2qdsDQA==

Robiłem już sporo żeczy.. Zmieniałem region na Anglie (Wielka Brytania), usuwałem żeczy z Roaming > MotioninJoy. W ustawieniach zaawansowanych systemu zmieniłem podpisywanie steróników. Zmieniałem zgodnośc uruchamiania na windows 7.Chciałem wejśc na stronę http://www.motioninjoy.com/ lecz wyskakuje mi komunitak że ta witryna jest nieosiągalna. Jeśli ktoś by miał inny program który zainstaluje sterowniki by mój pad od ps3 działał lub napisał sposób na naprawe tego programu byłbym bardzo wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
  • 2 tygodnie później...

Connected game controller(s):

Wait for controller(s) to be connected
 

Select one mode:

Playstation 1 (Dpad,without joystick)

Playstation 2 (POV,joysticks)

Playstation 2' ( for PCSX2 with pressure sensitive)

No Saved Game ProfiePlaystation 3

No Saved Game ProfieXbox 360 Controller Emulator

No Saved Game ProfieCustom

 

To znajduje się w tych polach gdy wcisnę local

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...