Skocz do zawartości

Problem z wydajnością komputera w przegladarce


Kolariix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na wstępie zaznaczę że z problemem zmagam się od dłuższego czasu i nawet wizyta w serwisie nie pomogła (odesłano mnie po 4 wizytach z odpowiedzią "nie mam zielonego pojęcia")

 

Więc tak na początek mój sprzęt :

System : Windows 7 Home
Typ procesora:    2x Intel Pentium III Xeon, 2833 MHz
Pamięć fizyczna:    10240 MB (Włożone 2x4GB + 4x1GB więc powinno być 12GB ale widzi tylko 10... (kości oryginalne dell)
Karta graficzna :     GeForce GT 520

Dyski :

1(tylko system)
Dysk nr 2 - Hitachi HDS721680PLA380 ATA Device (74 GB)

2(dane)
Dysk nr 1 - ST31000528AS ATA Device (931 GB)

 

Teraz opis problemu:

Komputer dostaje świra podczas odpalenia przeglądarki (występuje na każdej przeglądarce) użycie procesora okolo 100% taki sam problem występuje w kliencie gry (lol) gdzie podczas rozgrywki już tego problemu nie ma. Co do przeglądarki potrafi się zawieszać nawet między zmianą kart (pokazuje białe tło z kręcącym się kułeczkiem mimo iż strona jest już załadowana szczególnie podczas przeglądania stron z duża ilością grafiki nie wspominając nawet o filmach) Problem nie występuje podczas grania (o ile w tle nie ma przeglądarki) występują tylko niski fps ale domyślam się że spowodowany niskiej jakości karta graficzna.

 

 

Działania podjęte do tej pory:

- Zmiana systemu kilka razy bez rezulatatu

- Zmiana procesora bez rezultatu

 

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu widziałem takich tematów już dużo na różnych forach ale nie koniecznie każdy pasuje do mojego przypadku i w żadnym nie ma konkretnej pomocy która przyniosła by skutek.

 

W załączniku skan z GMER

 

Pozdrawiam Kolariix

GMER raport.txt

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Sprawdź kartę graficzną  podmień na inną lub wyłącz dedykowaną a przełącz na grafikę zintegrowaną w procesorze( sprawdź w manager urządzeń czy masz dwie grafiki). Kiedyś miałem podobny problem z kartą graficzną - wszystko śmigało aż do momentu wchodzenia w przeglądarkę- wywalało mi niebieski ekran, testowałem rożnymi programami - i nic nie wykazywało- serwis wymienił kartę graficzną i problem znikł. Sprawdź testowo również kości RAM- wyciągnij wszystkie i wkładaj pojedyncze kości RAM_u

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...