Skocz do zawartości

Wyświetlanie aktualizacji - Czasami puste okno


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Używasz hibernacji? Jeśli tak, to czy próbowałeś ją na jakiś czas wyłączyć i sprawdzić efekty?

 

nie, nie używałem nigdy hibernacji u mnie to się nazywa stan wstrzymania o ile się nie mylę dziś z ciekawości użyłem tego pierwszy raz no nawet to jest fajne, a gdzie w panelu sterowania jest opcja wyłączenia tego? bo w necie znalazłem opcje wpisania komendy

 

 

Samodzielne rozwiązywanie problemu

Aby hibernacja stała się niedostępna, wykonaj następujące kroki:

  • Kliknij przycisk Start, a następnie wpisz cmd w polu Rozpocznij wyszukiwanie.
  • W wynikach wyszukiwania kliknij prawym przyciskiem myszy pozycję cmd, a następnie kliknij polecenie Uruchom jako administrator.
  • Po pojawieniu się monitu kontroli konta użytkownika kliknij przycisk Kontynuuj.
  • W wierszu polecenia wpisz powercfg.exe /hibernate off, a następnie naciśnij klawisz ENTER.
  • Wpisz polecenie exit i naciśnij klawisz ENTER, aby zamknąć okno wiersza polecenia.

Aby udostępnić hibernację, wykonaj następujące kroki:

  • Kliknij przycisk Start, a następnie wpisz cmd w polu Rozpocznij wyszukiwanie.
  • W wynikach wyszukiwania kliknij prawym przyciskiem myszy pozycję cmd, a następnie kliknij polecenie Uruchom jako administrator.
  • Po pojawieniu się monitu kontroli konta użytkownika kliknij przycisk Kontynuuj.
  • W wierszu polecenia wpisz powercfg.exe /hibernate on, a następnie naciśnij klawisz ENTER.
  • Wpisz polecenie exit i naciśnij klawisz ENTER, aby zamknąć okno wiersza polecenia.

a czy można to wyłączyć mniej profesjonalnie tzn graficznie za pomocą myszki w trybie graficznym?

Edytowane przez picasso
12.07.2011 - Temat zostaje zamknięty. Wygasła jego żywotność ustalona zasadami. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...