Skocz do zawartości

Toshiba satellite U920T-102 netbook pojawia się czarny ekran


RachelSolando

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z moim netbookiem. Pewnego razu, podczas normalnego użytkowania, nagle zgasł mi ekran, stał się czarny. Zastosowałam wszelkie kombinacje klawiszy jakie znam, ale nic to nie dało. Podejrzewałam, że to coś z kartą graficzną, ale rozładowałam go, a nastepnie, po podpięciu do zasilacza i włączeniu, pojawiał sie napis Toshiba, jak przy normalnym uruchamianiu, nawet widać było, że się ładuje (białe kropki), jakby zaraz miał się pojawić ekran startowy, ale pojawiał się ekran czarny. Nie mam nawet możliwości podłączenia go do innego ekranu, bo nie ma takiego wejścia (chyba że są przejściówki z USB, ale ja takowej nie posiadam).

Mam Windows 8. Co ciekawe, mam dotykowy ekran - kiedy dotykam i przejeżdżam palcem po ekranie, on na to reaguje i z moim palcem jeździ taka biała plamka. Reaguje też na klawisze - kiedy włączam CapsLocka, zaświeca się światło, ctrl lokalizuje kursor. Czy to możliwe, że padł mi system?

Akurat wtedy pokazywał mi się komunikat, że mam mało pamięci, może to przez przeładowanie danymi? Nie zdążyłam ich wszystkich przegrać na dysk.

Jutro dzwonię do serwisu gwarancyjnego Toshiby, zastanawiam się czy nie powiedzą mi, że to jest moja wina czy coś ;) Myślicie, że uda mi się odzyskać dane?

Będę wdzięczna za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...