Skocz do zawartości

FIFA 16 nie uruchamia się ! POMOCY


kamil10

Rekomendowane odpowiedzi

PROSZĘ O POMOC ! 
1. Pierwszy krok instalacji odpalam CD wyskakuje instalacja + Origin konto mam aktualne po zainstalowaniiu i Aktualizacji początkowo wyskoczył błąd Microsoft Visual Studio c++ został niepoprawnie zainstalowany. Postanowiłem zainstalować go ponownie zrobiłem UINSTALL FIFY 16 po ponownym zainstalowaniu ten komunikat już wygasł. Nastepnie gdy chcę odpalić czy to z pulpitu czy z ORIGIN'a gra się nie włącza ! Proszę o szybką pomoc pozdrawiam !

 

Moim zdaniem wydaje mi się że to było przez to 

1.

Chciałem dodać że pliki które chcę zainstalować z folderu origin game (FIFA 16)  "raczej wymagające" zaczynające się od vc, dotnet po directx11 właśnie ten directx11 nie działa a mianowicie wyskakuje komunikat 

" Do działania programu D3D11Install.exe są wymagane uprawnienia adminisratora próbowałem jako administrator ale nic z tego :/ 

 

Albo i przez to

2.

"start/panel sterowania/ sprzęt i dźwięk/urządzenia i drkukarki mam urządzenie DELL nazwe i żółty wykrzyknik wchodzę we właściwości następnie sprzęt i pokazuje że ten wykrzyknik to jakies nie znane urządzenie !

 

Proszę o pomoc ! gra nie jest tania a nie działa :( z Góry serdeczne podziękowania ! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...