Skocz do zawartości

Problem z komputerem/monitorem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam duży problem z komputerem. Wszystko zaczęło się od zainstalowania złośliwego oprogramowania Tencent,który został usunięty dzięki wspaniałej pomocy koleżanki Picasso. Wtedy kilkakrotnie resetowalem komputer z powodu przechodzącego w stan czuwania monitora. Lecz po restarcie było ok. Kryzys z dziadostwem został zażegnany aczkolwiek problem z niewlaczajacym się monitorem niestety nie. Główny problem który mogę zaobserwować to niewłączający się monitor przy odpaleniu kompa (odłączałem kabel hdmi i podłączałem ponownie i kilka razy pomogło.) Obecnie muszę przełączać hdmi przy włączaniu kompa między gniazdami hdmi w karcie i płycie głównej. Doszło dziś niestety do jeszcze jedyne objawów. Filmiki na yt zaczęły się krzaczyć,trzeszczeć oraz dolna linia obrazu znikła. Po kilku razach komputer wieszał się. Obecnie jestem po formacie i pisze z telefonu. Jeśli chodzi o sprzęt to mam intel i5-4690 płytę msi z97 gaming3 karta graficzna mi gforce gtx750ti cały sprzęt kupiłem rok temu. Monitor samsung curved s24e500c kupiony 4 miesiące temu (podłączałem pod dekoder tv i działa wiec wątpię by to była jego wina)

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...