Skocz do zawartości

Bluscreen, Niebieski ekran przy wyłączaniu laptopa i ponownym uruchomieniu Windows 7


Baltazar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilku zmagam się z problem mianowicie: od dłuższego czasu pojawiał mi się niebieski ekran z błędem czy tam kodem załączonym w załączniku , lecz na niego nie zwracałem uwagi, po jakimś czasie zaczął się pojawiać coraz częściej. Komputer zaczął coraz wolniej chodzić wszystko się zacinało, a niektóre funkcje systemu przestawały działać. Bluscreen występuje u mnie tylko wtedy gdy: będe próbował wyłączyć lub włączyć lub zaktualizować sterowniki do Bluetootha ( prawdopodobnie w tym siedzi problem ), oraz kiedy próbuje wyłączyć lub ponownie uruchomić laptopa co jest dość uciążliwe bo nie mogę go wyłączyć przez panel sterowania. Posiadam Laptop Lenovo oraz system Windows 7. Podczas przywracania systemu włączył się jakiś rozwiązywacz problemów odnośnie uruchomienia komputera. Dodam, że w szczegółach było napisane, że awarii uległ dysk, lecz w to wątpie. Ma ktoś jakiś pomysł ? Prosze o pomoc :)

 

EDIT: Teraz też zauważyłem, że nie moge otworzyć w panelu sterowania urządzeń i drukarek leci na górze cały czas zielony pasek i nic nie wyswietla ani nic

post-17454-0-31080000-1463143998_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...