Skocz do zawartości

Kłopot z instalacją programu


NASA

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc!
Używam programu Sony Movie Studio Platinum 12. Program nagle przestał się odpalać - splash screen dochodził do wiadomości o ładowaniu interfejsu użytkownika, po czym zamrażał się... Odinstalowałam program CCleanerem, wyczyściłam rejestr, także za pomocą poradnika ze strony Sony Creative. Niestety program nie chce się ponownie zainstalować - próbowałam z oryginalnej płyty, potem z płyty zapasowej, wreszcie z pliku instalacyjnego pobranego ze strony producenta. Po kliknięciu na opcję instaluj, nie dzieje się nic... na wierzchu, bo Installer miesza coś stale w tle, CPU dochodzi do 40%...! Trzeba zrestartować laptop, żeby proces wyciszyć.

Bardzo potrzebuję tego programu do pracy na co dzień! Nie wiem, czy czegoś brakuje w systemie, czy czegoś jest za dużo? Skąd w ogóle wziął się ten problem na samym początku z odpaleniem Movie Studio...?
Błagam o pomoc! I jednocześnie o wyrozumiałość - lepszy ze mnie montażysta niż informatyk... ;)

 

Dorzucam logi z FRST:

 

(Przepraszam, jeśli piszę nie w tym dziale, albo udzielam niepełnych wiadomości - proszę o ewentualne wskazówki!)

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...