Skocz do zawartości

Netbook Asus X202E - Jak przywrocic ustawienia fabryczne Recovery ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Netbook Asus X202E z Windows 8.
Nie jestem tez żadnym mistrzem ale co jak co w innym laptopie Toshiba czy HP przywracanie potrafiłem zrobić.

Chce przywrócić ustawienia fabryczne ale niestety nie udaje mnie się to zrobić.
Po kolei robię tak;

Przy włączeniu naciskam F9 następnie wybieram -> Rozwiąż problemy -> Opcje zaawansowane -> Odzyskiwanie obrazu systemu.

I tu zaczynają się "schody" , właśnie jak to kliknę mam komunikat "System Windows nie może znaleźć obrazu systemu na tym komputerze"

Jak wejdę w Mój komputer widzę Partycje C i D natomiast jak wejdę zarządzanie dyskami widzę takie okienka po kolei od lewej strony;
300 MB Zdrowy Partycja systemowa , 900 MB Zdrowy Partycja odzyskiwania , C 185 GB Zdrowy , 350 MB Zdrowy Partycja odzyskiwania ,D 259 GB Zdrowy Partycja podstawowa , 20 GB Zdrowy Partycja odzyskiwania.
Może ktoś miał podobny problem i podpowie jak przywrócić ustawienia fabryczne tak jak było po zakupie Netbooka.

 

EDIT EDIT EDIT

 

Problem rozwiazany ale nie wiedzialem ze w  Asusie aby przywrocic ustawienia fabryczne to trzeba tyle kombinacji.

Posiłkowałem sie tym linkiem http://www.asus.com/pl/support/FAQ/1008649/

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...