Skocz do zawartości

Dziwny nieusuwalny program połączony z CS GO


tedzikBR

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc
Ogolnie moj problem polega na tym ze na moim pulpicie pojawil sie dziwny folder cs go. Nie jest to niczym dziwnym bo cs go to jedna z gier w ktorej spedzam sporo czasu, lecz martwi mnie to ze folder powraca za kazdym razem jak go usune. Za kazdym razem jak folder usuwam to po wlaczeniu cs go on mi sie pojawia na nowo. Po drugie folder (cs go) posiada w sobie inny folder (HLDJ- program do puszczania muzyki w cs go), i podejzewam ze moj problem polega wlasnie na tym programie HLDJ. Tego programu w komputerze nie moge znalezc, probowalem Ccleanerem i tak dalej, a jednak w counterstriku nadal widze ze jest bo jest w plikach gry. Nawet po usnieciu counter strike i pobraniu na nowo, ten sam problem z tym samym folderem nadal wystepowal. Wiem ze to forum nie jest po to zeby rozwiazywac problemy z grami, ale juz probowalem szukac odpowiedzi gdzie indziej i poradzili mi przeskanowac komputer pod katem jakisch szkodliwych programow a jako ze to jedyne miejsce jakie znam ktore sie w takich rzeczach specjalizuje, pomyslalem ze moze da rade pomoc. Ogolnie komputer zaczyna mi troche mulic, i czasami jest problem z wlaczaniem go wiec moze to byc tez wskazowka. 
Z gory wielkie dzieki za pomoc

Shortcut.txt

gmer.txt

Addition.txt

FRST.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...